Reklama

Afera ideologiczna na Radzie Powiatu Mieleckiego. Chodzi o LGBT!

Opublikowano:
Autor:

Afera ideologiczna na Radzie Powiatu Mieleckiego. Chodzi o LGBT!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny powiatowy (PiS) Kacper Głaz przygotował projekt stanowiska Rady Powiatu o stanowcze odrzucenie ideologii LGBT i nie wprowadzanie jej do szkół na terenie powiatu mieleckiego. Kacper Głaz zaproponował, żeby przyjąć ją dziś podczas sesji Rady Powiatu. Na to nie zgodzili się radni koalicji rządzącej, którzy proponowali przenieść ten temat na następne spotkanie Rady Powiatu.

Radny Kacper Głaz przygotował projekt stanowiska Rady Powiatu Mieleckiego w którym rada powiatu nie zgadza się na "ingerencję w prywatną sferę życia Polaków i Polek. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie za sobą ideologia "LGBT". 

Radni koalicji rządzącej stwierdzili, że taki temat powinien zostać podjęty z uwzględnieniem stanu wiedzy na temat ideologii z przedstawieniem wszystkich argumentów i wspólnym ustaleniem treści ostatecznego stanowiska. Stwierdzili także, że taka "dyskusja" nie może się opierać jedynie i wyłącznie na głosowaniu "za" lub "przeciw". 

W głosowaniu na temat: Czy Rada Powiatu ma dziś zająć się projektem stanowiska - większość radnych była przeciwko, na co stanowczo zareagował radny Kacper Głaz:

  

Na to ostro zareagował przewodniczący Rady Marek Paprocki, który zarzucił radnemu Głazowi, że obraził tutaj część radnych. Zaznaczył jeszcze raz, że radni głosując przeciwko uchwaleniu dziś takiej deklaracji - nie są za ideologią LGBT, a jedynie chcą merytorycznej i odpowiedniej dyskusji na ten temat.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE