Reklama

Akademia PGE FKS Stal Mielec z nową umową partnerską

Opublikowano:
Autor:

Akademia PGE FKS Stal Mielec z nową umową partnerską - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 19 sierpnia doszło do podpisania umowy o współpracy Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Piłkarskie Nadzieje z Mielca. To sformalizowanie trwającego od rok partnerstwa.

Szkoła Piłkarskie Nadzieje prowadzi w Mielcu klasy mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna. Działa przy stowarzyszeniu, którego drużyny występują w rozgrywkach PZPN. – Współpracujemy z Klubem Stal Mielec od roku jako stowarzyszenie. Nasi uczniowie to również są zawodnicy Stali Mielec. Teraz będzie miało to charakter formalny, z korzyścią dla Klubu i szkoły – powiedziała dyrektor szkoły Alicja Mrozik

– Rozpoczynamy bardziej ścisłą współpracę. Wymiana zawodników pomiędzy Klubami jest bezgotówkowa. Umowa wskazuje, że wszyscy zawodnicy Stali Mielec, którzy uczęszczają do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Piłkarskie Nadzieje, będą zwolnieni z czesnego w Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec – wyjaśnił Bogusław Wyparło, dyrektor Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec.

Wyparło podkreślił, że Akademia i Klub Stal Mielec są otwarte na współpracę z wszystkimi zainteresowanymi ośrodkami piłkarskimi. – Uczniowie z innych szkół, gdy te szkoły podpiszą odpowiednie umowy z naszym Klubem, też będą mogli korzystać z takich rozwiązań. Mamy już współpracę z szkołami samorządowymi, to pierwsza taka inicjatywa wychodząca od szkoły prywatnej. Przyjęliśmy to z radością – podkreślił Wyparło.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE