Reklama

ViaBrokers: broker ubezpieczeń i prawnik dla firm w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

ViaBrokers: broker ubezpieczeń i prawnik dla firm w Mielcu! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Nie da się ukryć, że Mielec to bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny. Z roku na rok otwiera się tu coraz więcej firm, a mieszkańcy okolicznych miejscowości jak Połaniec, Dębica czy Tarnobrzeg szukają w tej lokalizacji zatrudnienia. Trudno więc uwierzyć, że do tej pory w Mielcu nikt nie oferował pakietów prawno-ubezpieczeniowych dla przedsiębiorstw. Na szczęście zmieniło się to wraz z powstaniem strony ViaBrokers.pl. W artykule opisujemy jakie usługi dla biznesu świadczy ta mielecka firma.

ViaBrokers – firma stworzona z myślą o biznesie

Sama nazwa ViaBrokers z pewnością dla większości mieszkańców naszego miasta brzmi tajemniczo. Nie wszyscy wiedzą, że jest to firma, która powstała na fundamentach firmy Rydzowski Ubezpieczenia i, że w zakres jej usług wchodzi m.in. sporządzanie ofert ubezpieczeniowych. Jest jednak pewna różnica - oferta ViaBrokers jest skierowana do biznesu. Innymi słowy, skorzystać z niej mogą właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, małych, średnich i dużych firm. Oczywiście, zakres usług ViaBrokers jest znacznie szerszy i – trzeba przyznać - nietypowy jak na realia mieleckiego rynku. 

 

Jedyne licencjonowane biuro brokerskie w Mielcu

Usługi brokerskie są bardzo popularne w większych miastach jak Rzeszów czy Kraków. W Mielcu natomiast dopiero teraz zaczynają być doceniane i coraz więcej przedsiębiorców o nie pyta. Na czym polegają? I czym właściwie różni się oferta brokera od oferty agenta ubezpieczeniowego? Otóż - agent działa na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeniowego, broker natomiast na rzecz swojego Klienta. W praktyce oznacza to, że zanim broker z Mielca zaproponuje ofertę ochrony dla firmy, najpierw do niej przyjedzie, zidentyfikuje ryzyko i doradzi, co warto ubezpieczyć, a z jakiej polisy zrezygnować. Ponadto, zadaniem brokera jest negocjowanie korzystnych dla biznesu warunków umowy ubezpieczeniowej i oczywiście ceny. W skrócie – dzięki współpracy z brokerem, jako przedsiębiorca możesz zoptymalizować wydatki, a dodatkowo zapewnić swojemu biznesowi ofertę ubezpieczenia,  dopasowaną do specyfiki branży w której działasz. 

 

Obsługa prawna dla firm w Mielcu – tego jeszcze nie było!

Największym zaskoczeniem jest jednak to, że od niedawna przedsiębiorcy z Mielca mogą zakupić pakiet prawny ViaBrokers. Firma współpracuje bowiem z prawnikiem, który ma siedzibę w Mielcu i w Krakowie. Dla zainteresowanych - pakiet prawny miesięcznie kosztuje 450 zł. Obiektywnie oceniając – o lepszą okazję może być trudno – w szczególności mając na uwadze, że standardowa cena za JEDNĄ konsultację prawną to zazwyczaj koszt rzędu 200-250 zł. Jak można przeczytać na stronie ViaBrokers, w skład obsługi prawnej ViaBrokers w Mielcu wchodzą 3 godziny porad prawnych. W tym:

 

    • szybkie konsultacje prawne,

    • obsługa prawna zmian i przekształceń podmiotów gospodarczych

    • sporządzanie projektów umów, pism czy statutów, 

    • reprezentacja przed sądem,

    • pomoc w windykacji należności itd. 

 

Pełny pakiet ViaBrokers dla najbardziej wymagających

Natomiast przedsiębiorstwa zainteresowane są kompleksowymi usługami ubezpieczeniowo-prawnymi mogą też kupić szerszy pakiet – w skład, którego wchodzi już likwidacja szkód, usługi brokerskie i oczywiście obsługa prawna Mielec. Z takiej opcji mogą skorzystać przedstawiciele różnych branż. O kim dokładnie mowa? Przede wszystkim o właścicielach  firm z branży usługowej, transportowej, budowlanej, produkcyjnej czy handlowej. Jeśli więc prowadzisz swój biznes – śmiało możesz zapytać o ofertę dla biznesu. 

 

Nie takie szkody straszne z ViaBrokers

Nie da się ukryć - by doszło do szkody, zazwyczaj wystarczy jeden nieprzemyślany ruch lub…zwykły zbieg okoliczności. W firmach transportowych często dochodzi do uszkodzenia przewożonego towaru czy do stłuczki z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Natomiast w branży produkcyjnej może być to awaria linii produkcyjnej lub nawet szkoda osobowa np. jeśli pracownik nie przestrzegał zasad BHP w trakcie pracy. Jeszcze inne przypadki mogą wystąpić w branży usługowej czy e-commerce. Niezależnie jednak od tego, jaka szkoda wystąpiła i jaki jest jej rozmiar – przedsiębiorców najczęściej przerażają formalności związane z likwidacją szkód. ViaBrokers postawiło sobie więc za cel: szybką i skuteczną likwidację szkód w Mielcu.  

 

Likwidacja szkód w praktyce 

Nasza redakcja postanowiła dotrzeć do samego źródła i o likwidację szkód w Mielcu zapytać specjalistów z ViaBrokers. To, co nas ciekawiło to przede wszystkim: jakie szkody najczęściej występują w Mielcu  i jak to wygląda ich likwidacja w praktyce.  

W ViaBrokers przeprowadziliśmy setki procesów likwidacji szkód. Niektóre z nich były standardowe i cała procedura trwała bardzo krótko. Inne, bardziej skomplikowane, wymagały naszych konsultacji z prawnikiem – głównie mamy tu na myśli wydarzenia, które miały miejsce poza granicami Polski. A wbrew pozorom, takich w Mielcu nie brakuje. W szczególności, jeśli chodzi o branżę transportową

 

Czego się jeszcze dowiedzieliśmy o likwidacji szkód w Mielcu?

Specjaliści podkreślili też, że najczęściej likwidują szkody komunikacyjne – organizują pojazdy zastępcze, organizują oględziny, zgłaszają szkodę, utrzymują kontakt z Ubezpieczycielem i doprowadzają sprawę do końca (do wypłaty odszkodowania). Czasem jednak zdarzają się też inne szkody, do których zaliczyć można:

  •  awarie linii produkcyjnej lub maszyny, 
  • wypadek/szkoda w miejscu pracy,
  •  uszkodzenie przewożonych towarów, 
  •  zalanie lub pożar,
  •  porysowanie lakieru samochodowego przez mechanika. 

 

Sprawdź stronę ViaBrokers!

Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą, sprawdź stronę viabrokers.pl  Być może okaże się, że to, czego szukałeś w innych miastach – jest dostępne lokalnie. Strona internetowa firmy ViaBrokers jest podzielona według branż (branża transportowa, branża budowlana, branża usługowa, branża handlowa i produkcyjna). Poza tym, można też tam sprawdzić pakiety o których wspominaliśmy wcześniej. Zapraszamy do sprawdzenia. 

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE