Reklama

Rodzina Maksoniów z Mielca w gronie laureatów konkursu firmy PAGEN

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rodzina Maksoniów z Mielca w gronie laureatów konkursu firmy PAGEN - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem?

Okazuje się, że jest to możliwe! Rodzina Maksoniów z Mielca biorąc udział w Konkursie Jubileuszowym firmy PAGEN na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dali sobie szansę na wakacje marzeń. Wystarczyło po zakupie produktów zarejestrować się na stronie internetowej Producenta i złożyć kreatywne gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia.


W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, co miesiąc można wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł.
Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od 25 marca do 25 kwietnia bieżącego roku, Komisja Konkursowa wyłoniła te najbardziej interesujące, przyznając poniższe nagrody:

  • Miejsce 1 – Voucher na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł dla Anny i Dominika z Nowego Sącza.
  • Miejsce 2 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1500 zł dla rodziny Maksoniów z Mielca.
  • Miejsce 3 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1000 zł dla Agnieszki i Tomasza z Radziszowa.
Sukces jaki osiąga firma PAGEN zawdzięcza swojej pomysłowości i pracowitości. Sumienność i dobra organizacja - to cechy, które szczególnie doceniliśmy, wybierając do naszego domu okna i drzwi tarasowe w systemie Exclusive Line. Życzymy wszystkiego dobrego na kolejne lata działalności, ciesząc się, że życzenia składane przez naszych synów zasłużyły na nagrodę - mówi Adam, Laureat 2 miejsca, który dokonał zakupu w salonie Producenta w Mielcu, przy ul. Sienkiewicza 12. 


Obecnie trwa 4 runda konkursu, która zakończy się 25 maja. Konkurs, w ramach którego Producent łącznie wręczy 5 voucherów Wakacje.pl oraz 10 voucherów Hotelu BUKOVINA potrwa do 25 czerwca 2023 roku, a wybór Laureatów nastąpi każdego 25-go dnia miesiąca. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu „Gratulacje na Wakacje” dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w Salonach Sprzedaży firmy PAGEN i wybranych salonach partnerskich. 


Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby Naszych Klientów, dla których dom jest dziełem życia, a jego budowa i wykończenie staje się priorytetem na kilka lat. Odpoczynek często schodzi na dalszy plan, dlatego w naszym Konkursie staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Jak widać skutecznie! – podsumowała Agnieszka Blecharska, Kierownik Salonów Firmowych PAGEN, odpowiedzialna m.in. za salon w Mielcu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE