Reklama

Pożyczki dla zadłużonych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pożyczki dla zadłużonych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Pilnie potrzebujesz pieniędzy, ale przez długi nie możesz dostać pożyczki? To częsty problem. A my przedstawiamy narzędzie, które pomoże Ci ją jednak otrzymać.

Każdy był kiedyś w sytuacji, w której brakowało mu trochę grosza. Potrzeby były najróżniejsze, ale często znalazły wspólny mianownik – pożyczkę ekspresową. Co jednak, jeśli istniejące zobowiązania finansowe uniemożliwiają zaciągnięcie kredytu? I jak jednak wybrać najlepszą spośród tylu dostępnych opcji?

Pozwól, że przedstawię Ci serwis LoanScouter. Jest to porównywarka finansowa, która przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii umożliwia proste, szybkie i skuteczne znajdowanie pożyczek ekspresowych w oparciu o potrzeby użytkownika. Dzięki niej można znaleźć pożyczki dla zadłużonych, więc inne zobowiązania finansowe nie stoją na przeszkodzie do zaciągnięcia pożyczki.

A przy tym jest sprawdzona i bezpieczna – ta renomowana porównywarka działa już w 9 krajach europejskich, takich jak choćby Niemcy, Francja, Norwegia i Polska. Wisienką na torcie jest fakt, że jest dla użytkowników zupełnie bezpłatna!

W swojej siedmioletniej historii LoanScouter włączył do swojego systemu porównywania ponad 200 banków i pożyczkodawców, rozrzuconych po 9 krajach. Pomógł w znalezieniu pożyczki ponad 100 tysiącom osób. Pośredniczył w pożyczkach, których łączna suma wynosi ponad miliard euro!

Na swojej stronie publikuje on regularnie aktualizowane dane o poszczególnych wierzycielach. Ponadto pożyczkobiorcy mogą się zapoznać z informacjami, ile osób korzystało z danej pożyczki na przestrzeni ostatniego miesiąca, jak ją oceniają, oraz naturalnie, jaka jest kwota, czas na spłatę czy Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Do tego wymienione są zalety poszczególnych rozwiązań i czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy. O jakim czasie mowa? W najbardziej optymalnych przypadkach pieniądze można otrzymać nawet w tym samym dniu – niektórzy pożyczkodawcy obiecują pieniądze na koncie po 15 minutach od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Jedną z funkcjonalności loanscouter.com/pl/ jest kalkulator pożyczek. Umożliwia on znalezienie optymalnej pożyczki w oparciu o podane wytyczne, dotyczące kwoty, czasu trwania czy RRSO. Po znalezieniu interesującej opcji, a przed otrzymaniem pieniędzy, wymagane jest wypełnienie formularza aplikacyjnego, zweryfikowanie tożsamości i zaakceptowanie oferty. Następnym krokiem jest otrzymanie przelewu na swoje konto.

Celem twórców LoanScouter jest zapewnienie odpowiedzi na temat finansów swoim klientom, dlatego osobom odwiedzającym stronę oferują np. darmowego e-booka „Jak poprawić swoją sytuację finansową” do pobrania. Ponadto tłumaczą, czym są pożyczki online, czym się różnią od siebie poszczególne z nich, które są lepsze czy jaka jest różnica pomiędzy pożyczką, a kredytem. A także od czego jest zależna możliwość ich otrzymania, gdzie najlepiej pożyczać i jak spłacać pożyczki internetowe.

Loanscouter.com/pl/ to narzędzie stworzone dla osób zainteresowanych pożyczką. Tysiące klientów skorzystało już z tej darmowej porównywarki finansowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE