Nowe miejsca pracy

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Nowe miejsca pracy - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Promowane Operator maszyn produkcyjnych • Umowa o pracę • Pełny etat • Miejsce pracy: Mielec

Operator maszyn produkcyjnych

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Miejsce pracy: Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Prawidłowa realizacja procesu w zakresie ilościowym i jakościowym,
  • Wymiana narzędzi na poszczególnych obrabiarkach,
  • Dobór odpowiednich parametrów obróbki,
  • Dokonywanie pomiarów

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Zdolności manualne i techniczne,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Szybkość i chęć uczenia się, elastyczność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC (w szczególności Walter,    Anca, Vollmer, DMG Mori)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Fanuc, Sinumerik, Mitsubishi, Vollmer, Anca, WWM)

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Świetną atmosferę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej/karty multisport,
  • Szkolenia,
  • Program rekomendacji pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@itatools.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora Ita Tools sp z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Wodnej 9,  Polska, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę  oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani / Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani / Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie przez Ita Tools sp z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Wodnej 9,

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@itatools.pl

Przesłanie CV jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją poniższej klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym:

Klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji w systemie internetowym

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO informujemy, iż:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest administratora Ita Tools sp z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Wodnej 9,  Polska.

2.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko/stanowiska zgodne ze złożoną aplikacją oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;

3.    Administrator nie sprzedaje ani nie udostępnia danych osobowych. Do Pani/Pana danych osobowych mogą mieć natomiast dostęp nasi podwykonawcy (podmioty przetwarzające), np. firmy księgowe, prawnicze, informatyczne, likwidatorzy szkód itp.;

4.    Pani/Pana dane osobowe w oparciu o zgodę będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji lub na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz przez okres wynikający z innych przepisów;

5.    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: rekrutacja@itatools.pl

6.    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych osobowych spowoduje brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji;

7.    Informacje dotyczące chęci dostępu do danych osobowych, ich modyfikacji bądź aktualizacji, jak również wszelkie uwagi i pytania należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres mailowy rekrutacja@itatools.pl

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE