Reklama

Gdzie znaleźć najlepszy kredyt na 80 tys. zł?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Gdzie znaleźć najlepszy kredyt na 80 tys. zł? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujesz pieniędzy na pilny wydatek, a nie masz na tyle dużo oszczędności. Banki oferują różne wysokości takich pożyczek – od kilkuset złotych do nawet 100 tysięcy. Niektóre banki oferują nawet 200 tys.! Żeby jednak otrzymać taki kredyt, należy złożyć w banku odpowiednie dokumenty. Na ich podstawie bank oceni twoją zdolność kredytową. Gdzie najlepiej jest szukać ofert kredytów gotówkowych?

Czym jest kredyt gotówkowy?

 

Kredyt gotówkowy to popularny produkt bankowy, skierowany do szerokiego grona odbiorców. Do jego zalet należy stosunkowo niewiele formalności związanych z oszacowaniem zdolności kredytowej i podpisaniem umowy. Banki oferują także naprawdę szeroki zakres możliwych do wzięcia kwot – możesz pożyczyć zarówno tysiąc złotych, jak i kilkadziesiąt tysięcy. Pożyczka gotówkowa należy do grupy kredytów konsumenckich, czyli przeznaczonych dla osób prywatnych, które nie prowadzą działalności. Taki kredyt ma za zadanie zaspokoić bieżące wydatki, czyli możesz przeznaczyć go na dowolny cel. Bank nie sprawdza na co wydasz pieniądze – może to być nowy telewizor, jak i wyjazd na wakacje. Formalności jest dużo mniej niż na przykład przy kredycie hipotecznym. Środki otrzymujesz przelewem na konto lub fizycznie w oddziale. Więcej o kredytach gotówkowych przeczytasz tutaj: https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/.

 

Kredyt gotówkowy – formalności

 

Kredyt gotówkowy jest produktem, który dzięki uproszczonym formalnościom ma być dostępny jak największej liczbie ludzi. Nie oznacza to jednak, że można go otrzymać nie składając w banku odpowiednich dokumentów. Żeby złożyć wniosek kredytowy trzeba spełnić następujące warunki:

    • być pełnoletnim, 

    • mieć pełną zdolność do czynności prawnych,

    • mieć odpowiednią zdolność kredytową (im wyższy kredyt, tym większa zdolność jest wymagana), 

    • pozytywnie przejść w bazach takich jak np. BIK, 

    • mieć udokumentowane stałe źródło dochodu.

W banku składa się wniosek kredytowy oraz dołącza wymagane dokumenty. Należą do nich zaświadczenie o dochodach (zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę, wyciąg z rachunku, na który wpływa wynagrodzenie, roczne rozliczenie PIT albo potwierdzenie wypłat emerytury/renty) oraz dowód osobisty. Jeśli twoja zdolność kredytowa zostanie oceniona pozytywnie, bank przygotuje umowę. Po jej podpisaniu otrzymasz środki na konto albo fizycznie w oddziale banku. Zwykle cała procedura nie trwa dłużej niż 2 dni.

 

Gdzie znaleźć najlepszą ofertę kredytu na 80 tys.?

 

Banki, oferując klientom pożyczkę, chcą oczywiście na tym zarobić. To dlatego nawet najmniejszy kredyt jest oprocentowany. Kwoty oprocentowania różnią się jednak pomiędzy bankami, nawet jeśli kwota, którą chcesz pożyczyć jest taka sama. Dlatego warto zorientować się w ofertach i porównać koszty wzięcia kredytu w różnych placówkach. 

Na szczęście nie trzeba tego robić osobiście ani nawet telefonicznie. Dużo łatwiej i sprawniej jest skorzystać z internetowej porównywarki. Znajduje się w niej zestawienie pożyczek w rozmaitych bankach. Bardzo łatwo jest je przejrzeć w domu i na spokojnie zastanowić się nad tą najkorzystniejszą. Szczególnie warto porównać różne oferty, jeśli w grę wchodzi wysoki kredyt – na przykład na kwotę rzędu 80 tys.! Więcej o kredytach w tej wysokości przeczytasz tutaj: https://finanse.rankomat.pl/poradniki/kredyt-80-tys-zl/.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE