Reklama

Gdzie i jak kupić Tron (TRX)?

Opublikowano:
Autor:

Gdzie i jak kupić Tron (TRX)? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Tron nie jest związane z franczyzą filmową Disneya, ale podobnie jak filmy, jest mocno zasadzone w bogatej w technologię przyszłości.

Blockchain Tron jest centrum ekosystemu aplikacji i narzędzi tworzonych przez Tron DAO. Natomiast kryptowalutą blockchaina Tron jest Tronix, czyli TRX.

 

Wprowadzony na rynek w 2018 roku, Tron jest poświęcony przyspieszeniu decentralizacji Internetu za pomocą technologii blockchain i powiązanych zdecentralizowanych aplikacji, czyli dApp.

 

Ekosystem Tronu obejmuje opracowany przez społeczność portfel, eksplorator blockchain, rynek NFT, konfigurowalne sidechainy i setki aplikacji.

 

Oto kilka wskazówek dotyczących tego, gdzie i jak kupić Tron (TRX).

Gdzie kupić Tron (TRX)

Szybkie wyszukiwanie w Google lub Bing dostarczy obfitych dowodów na to, że istnieje mnóstwo miejsc, w których można kupić Tronix. Paradoksalnie, to właśnie ta duża liczba platform sprawia, że wybór odpowiedniej strony jest jednym z najtrudniejszych zadań, gdy zastanawiasz się, jak kupić Tron.

 

Większość giełd, w tym zdecentralizowane giełdy lub DEX-y, które w ostatnim czasie zyskały tak duże zainteresowanie krypto społeczności, zajmują się stosunkowo niewielką grupą doświadczonych ekspertów w dziedzinie kryptowalut, którzy czują się komfortowo przeprowadzając takie czynności, jak: wybieranie i instalowanie portfela, zabezpieczanie heksadecymalne (w systemie szesnastkowym) kluczy, oraz wchodzenie w interakcję z blockchainem.

 

Jednak czasy się zmieniają. Obecnie, coraz więcej osób kupuje TRX i inne kryptowaluty po raz pierwszy w życiu. Platformy przeznaczone wyłącznie dla ekspertów nie zapewniają bezpieczeństwa, pomocy ani narzędzi, które pomogłyby odnieść sukces zwykłemu użytkownikowi. Takie platformy są w dużej mierze ukierunkowane na potrzeby absolwentów studiów informatycznych i ekspertów w dziedzinie blockchain. 

 

W przypadku większości użytkowników nie jest to praktyczna odpowiedź na pytanie: gdzie można kupić Tron. Jeśli nie posługujesz się Java jako językiem ojczystym, lepiej będzie, jeśli założysz konto na platformie kryptowalut, takiej jak Kriptomat. 

 

Platformy powiernicze są łatwe w użyciu. Zapewniają aktualną cenę Tron oraz możliwość dokonania zakupu. Jeśli dopiero wkraczasz do świata blockchain, ale chcesz kupić monety TRX, Kriptomat jest świetnym wyborem.

 

Jednak szybko przekonasz się, że założenie konta jest nieco bardziej skomplikowane niż podanie nazwy użytkownika i hasła. Jednym ze sposobów na poznanie, że współpracujesz z renomowaną giełdą kryptowalut jest to, że będzie ona wymagać od Ciebie weryfikacji tożsamości poprzez dostarczenie elektronicznej kopii paszportu wydanego przez rząd lub innego dokumentu. Ta procedura Know Your Customer (KYC), czyli poznaj swojego klienta, jest wymagana przez każdą firmę, która przestrzega przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy zawartych w GDPR Unii Europejskiej.

 

Weryfikacja tożsamości na niektórych serwisach może trwać kilka dni. W Kriptomat proste procedury KYC można zakończyć w ciągu kilku minut.

Jak kupić Tron

Gdy już stworzysz i zweryfikujesz swoje konto, będziesz w stanie skupić się na kolejnych krokach związanych z kupnem TRX.

 

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na zakup Tron (TRX) jest użycie karty Visa lub MasterCard. Wystarczy, że wybierzesz opcję „Kup” z menu i będziesz postępować zgodnie z instrukcjami – w ciągu kilku sekund możesz kupić TRX i dodać tę monetę do swojego portfela w Kriptomat.

 

Jeśli wolisz, możesz przelać swoje środki inwestycyjne do Kriptomat za pomocą przelewu bankowego lub usługi transferu gotówki, takiej jak Skrill lub Neteller. Kriptomat akceptuje depozyty w ponad tuzinie najczęściej używanych europejskich walut fiat. Gdy depozyt pojawi się na Twoim koncie, będziesz w stanie podążać za wskazówkami z menu i dokonać zakupu.

 

To wszystko, co musisz wiedzieć. Jesteś teraz ekspertem w sztuce kupowania TRX!

 

Najważniejszą decyzją, jaką będziesz musiał podjąć, to wybór miejsca, w którym kupisz Tron. Szukając platformy kryptowalut, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę licencje, regulacje, certyfikaty bezpieczeństwa, narzędzia inwestycyjne, łatwość użytkowania i obsługę klienta.

 

Ponadto, pamiętaj, że kupując Tron online, nie otrzymujesz żadnych fizycznych monet TRX. Zakupione przez Ciebie monety są przekazywane na Twój adres elektroniczny w blockchainie. Kriptomat zajmuje się wszystkimi szczegółami szyfrowania kluczem publicznym, aby upewnić się, że Twoja kryptowaluta zostanie przekazana szybko i pozostanie bezpieczna.

Informacje o Kriptomat

Założony w 2018 roku, Kriptomat zrewolucjonizował świat kryptowalut, dzięki wprowadzeniu najprostszej w obsłudze platformy w Europie. Kriptomat sprawia, że cyfrowe finanse są tak proste, że każdy – niezależnie od miejsca zamieszkania – może uzyskać dostęp do takich wartości jak wolność, sprawiedliwość i spełnienie, które reprezentują kryptowaluty. Setki tysięcy klientów w całej Europie i 120 krajach poza granicami Europy zaufało Kriptomat, jeśli chodzi o kupowanie, sprzedawanie, zdobywanie, udostępnianie i inwestowanie w kryptowaluty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE