Reklama

Znalazł się zaginiony pacjent! Mielczanin zagubił się w dębickim szpitalu.

Opublikowano:
Autor:

Znalazł się zaginiony pacjent! Mielczanin zagubił się w dębickim szpitalu.  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do dębickiej Policji wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. 55-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego miał oddalić się ze szpitala. Prowadzone przez policjantów rewiru dzielnicowych działania doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego i odnalezienia go w Krakowie.

Zgłoszenie o zaginięciu pacjenta dębickiego szpitala oficer dyżurny policji odebrał wczoraj przed południem. Z informacji uzyskanych od personelu placówki wynikało, że mężczyzna przebywał na jednym z oddziałów, jego nieobecność zauważono około godz. 10. Ustalając szczegóły, policjanci dowiedzieli się, że 55-letni zaginiony leczy się psychiatrycznie. Rozpoczęto poszukiwania mężczyzny.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że zaginiony prawdopodobnie jedzie pociągiem do Krakowa. W rejon dworca miał dotrzeć taksówką, a następnie wsiadł do pociągu. Dzielnicowi skontaktowali się z konduktorem pociągu, który potwierdził obecność opisanego przez policjantów mężczyzny. Poszukiwany wysiadł w Krakowie na dworcu głównym. Dębiccy funkcjonariusze nawiązali kontakt z małopolską Policją, przekazując informacje o zaginionym. 

Prowadzone przez policjantów działania doprowadziły do zlokalizowania 55-letniego mężczyzny. Został odnaleziony na jednej z pętli tramwajowych. Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła mieszkańca powiatu mieleckiego do krakowskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Dębiccy dzielnicowi poinformowali najbliższą rodzinę o odnalezieniu zaginionego.     

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE