Reklama

Zmodernizowany Ośrodek Zdrowia w Tuszowie Narodowym [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wrześniu zakończył się remont budynku Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym. Obiekt po modernizacji został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowe rozwiązania umożliwiły zwiększenie liczby gabinetów. Za kilka dni ruszy nabór ofert na wynajem tych pomieszczeń.

We wrześniu wykonawca zgłosił do odbioru zakończony remont budynku Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym

Obiekt po remoncie został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, poprzez wykonanie windy, dostosowanie sanitariatów i ciągów komunikacyjnych do poruszania się osób na wózkach. Nowe rozwiązania umożliwiły zwiększenie liczby gabinetów z wykorzystanych pomieszczeń mieszkalnych na pierwszym piętrze. 

Ponadto gabinety wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt medyczny i nowe meble. Obiekt jest klimatyzowany. 

Trwają jeszcze dodatkowe prace podnoszące estetykę otoczenia obiektu. W ramach tych prac będą dodatkowe nasadzenia krzewów, zostaną wykonane ławeczki, stojaki dla rowerów, a obiekt będzie monitorowany. 

Ośrodek Zdrowia w Tuszowie Narodowym

Na zadanie gmina otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 80 proc. wartości w kwocie 1 920 000 zł. 

- Dziękuję panu senatorowi Zdzisławowi Pupie, który wspiera naszą gminę w realizacji tego jakże niezbędnego i oczekiwanego przez mieszkańców remontu – akcentuje wójt gminy Andrzej Głaz.  

29 września na 6 tygodni zostanie zamieszczone ogłoszenie o wolnych gabinetach lekarskich przeznaczonych do wynajmu, po czym ogłoszony zostanie nabór ofert na wynajem tych pomieszczeń.    

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy