Reklama

Zmarła z wycieńczenia

Opublikowano:
Autor:

Zmarła z wycieńczenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy 29 lipca 81-letnia Augusta S. zaginęła, w jej poszukiwania zaangażowało się niemal całe miasto. Zorganizowano kilka akcji poszukiwawczych, jednak bezskutecznie, kobieta rozpłynęła się w powietrzu. W ósmym dniu jej poszukiwań znaleziono ją martwą na polanie. Wiemy już, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 81-latki.

Augusta nie była chora, była w pełni świadoma i zachowywała się logicznie. Co prawda, miała zaniki pamięci, jak informowała jej rodzina, nie świadczyły one jednak o tym, że mogła nie wiedzieć, gdzie idzie. 81-latka pierwszy raz opuściła swoje mieszkanie, nie zabierając rzeczy osobistych i nie dając nikomu znać, że wychodzi na dłużej. Niestety, w niedzielę, w ósmym dniu poszukiwań, przypadkowa osoba znalazła jej ciało na polanie w pobliżu piątkowskiego lasu. W celu ustalenia przyczyn śmierci kobiety wykonano sekcję zwłok.

Prokurator uczestniczący w niej posiada już wstępną opinię.            

- Kobieta zmarła z powodu niewydolności krążeniowo - oddechowej, czyli z wycieńczenia organizmu – mówi prokurator Małgorzata Dobosz-Słąba z Prokuratury Rejonowej w Mielcu. Na ciele nie było żadnych obrażeń, które mogłyby sugerować działanie osób trzecich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE