Reklama

Zawirowania wokół mieleckiej lecznicy tematem obrad Rady Społecznej szpitala

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po ostatnich zawirowaniach w mieleckim szpitalu doszło 4 sierpnia do zwołania Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Przedstawiciele różnych środowisk rozmawiali o bieżącej sytuacji w mieleckiej lecznicy, w tym kwestię sposobu powołania nowego dyrektora Jarosława Kolendo.

Porządek obrad obejmował informację o sposobie powołania na stanowisko Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Jarosława Kolendo. Następnie nowy dyrektor przedstawił informacje o sposobie realizacji planu naprawczego na lata 2020-2022 oraz planu finansowego, w tym inwestycyjnego na 2021 rok. Dyrektor zapewnił, że będzie kontynuował plan naprawczy uchwalony na lata 2020-2022, ale dojdą do niego nowe elementy np. informatyzacja magazynu, która zapewni między innymi większą kontrolę nad zamówieniami leków. 

Została również przedstawiona informacja o bieżącej sytuacji w centralnej sterylizacji mieleckiego szpitala. Strony wspólnie się zgodziły, że w najbliższym czasie konieczny będzie zakup nowego sprzętu, który zastąpi stary i często już awaryjny.

Dyrektor szpitala i Związki Zawodowe zapewniły, że wspólnie będą rozmawiać o bieżących problemach, a ich wspólnym celem będzie rozwój oraz dobre imię mieleckiej lecznicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy