Reklama

Zawirowania wokół mieleckiej lecznicy tematem obrad Rady Społecznej szpitala

Opublikowano: pt, 6 sie 2021 10:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po ostatnich zawirowaniach w mieleckim szpitalu doszło 4 sierpnia do zwołania Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Przedstawiciele różnych środowisk rozmawiali o bieżącej sytuacji w mieleckiej lecznicy, w tym kwestię sposobu powołania nowego dyrektora Jarosława Kolendo.

Porządek obrad obejmował informację o sposobie powołania na stanowisko Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Jarosława Kolendo. Następnie nowy dyrektor przedstawił informacje o sposobie realizacji planu naprawczego na lata 2020-2022 oraz planu finansowego, w tym inwestycyjnego na 2021 rok. Dyrektor zapewnił, że będzie kontynuował plan naprawczy uchwalony na lata 2020-2022, ale dojdą do niego nowe elementy np. informatyzacja magazynu, która zapewni między innymi większą kontrolę nad zamówieniami leków. 

Została również przedstawiona informacja o bieżącej sytuacji w centralnej sterylizacji mieleckiego szpitala. Strony wspólnie się zgodziły, że w najbliższym czasie konieczny będzie zakup nowego sprzętu, który zastąpi stary i często już awaryjny.

Dyrektor szpitala i Związki Zawodowe zapewniły, że wspólnie będą rozmawiać o bieżących problemach, a ich wspólnym celem będzie rozwój oraz dobre imię mieleckiej lecznicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    marwo

    Wy już na temat szpitala jako radni powiatowi rozmawiacie kilkanaście lat i nic z tego nie wyszło, prócz wpływów pieniężnych na wasze konta.Był dobry dyrektor,do tego mielczanin ,zaczął naprawiać szpital,to trzeba go było usunąć.Nie pasował kliki powiatowej.Jeżeli zarząd w ciągu jednej kadencji zmienia kilku dyrektorów,to ja mam pytanie: A kto ich ... Rozwiń