Reklama

Szpitalne Związki Zawodowe z Mielca - "Jesteśmy zbulwersowani sposobem mianowania nowego Dyrektora szpitala"!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: FB Szpitala w Mielcu

Szpitalne Związki Zawodowe z Mielca - "Jesteśmy zbulwersowani sposobem mianowania nowego Dyrektora szpitala"!  - Zdjęcie główne

Największe organizacje pracownicze ze szpitala w Mielcu komentują wybór nowej dyrekcji | foto FB Szpitala w Mielcu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Największe grupy pracownicze Szpitala Specjalistycznego w Mielcu piszą list do starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka. Pracownicy szpitala są zbulwesowania sposobem mianowania nowego dyrektora szpitala, oraz dyrektora do spraw finansowych. O tym fakcie informują starostwa i media.

Mija drugi tydzień pracy nowego dyrektra Szpitala Ppecjalistycznego w Mielcu - Jarosława Kolendo. Przypomnijmy Starostwo Powiatowe w Mielcu po dwóch nieudanych próbach wyłonienia dyrektora lecznicy w drodze konkursowej - postanowiło wskazać nowego dyrektora bez procedury konkursowej. 

Propozycję przyjął Jarosław Koendo, który wcześniej był prezesem Tarnowskich Przychodni Specjalistycznych. Po oficjalnym zaprezentowaniu nowego dyrektora, media dowiedziały się o powołaniu dyrektora do spraw finansowych Małgorzaty Topolskiej, która także pracowała w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. 

Podczas spotkania z mediami Jarosław Kolendo nie zapowiadał zmian w zarządzaniu szpitalem. 

Ten temat postanowiły skomentować największe organizacje pracownicze skupiające kilkaset pracowników: 

"Związki Zawodowe działające przy Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu są zbulwersowane sposobem mianowania nowego Dyrektora Szpitala oraz Dyrektora do spraw finansowych. Budzą wątpliwości zaróno kompetencje jak i kwalifikacje nowej Pani Dyrektor, które są niezbędne przy zarządzaniu placówką o wielomilionowym budżecie. Nasuwają się również pytania czy w obliczu zatwierdzonego przez Radę Powiatu kolejnego Planu Naprawczego oraz przyjętego przez nią Planu Finansowego na rok 2021 wskazana była szybka zmiana Dyrekcji, z pominięciem procedyry konkursowej." - czytamy w oświadczeniu Związków Zawodowych. 

 

Oswiaczenie Związków Zawodowych trafiło dziś na biurko starosty Stanisława Lonczaka. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy