Reklama

Zawiadomienie o XLVIII Sesji Rady Powiatu Mieleckiego

Opublikowano:
Autor:

Zawiadomienie o XLVIII Sesji Rady Powiatu Mieleckiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości XLVIII Sesja Rady Powiatu Mieleckiego odbędzie się w dniu 18 października 2018 r. o godz. 12.00 w Sali Obrad Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6.

Tematyka Obrad:

 1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Powiatu Mieleckiego. 
 2. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu oraz z działalności Zarządu Powiatu między sesjami.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Mieleckiego na 2018 rok. 
 4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia „Programu Naprawczego Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu na lata 2019 – 2021”.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia i przyjęcia do realizacji opracowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu projektu konkursowego pn. „Szansa na zatrudnienie”, nr konkursu RPPK.07.01.00-IP.01-18-017/18, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.1 – Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty konkursowe.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia i przyjęcia do realizacji opracowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu projektu konkursowego pn. „Nie przegap swojej szansy”, nr konkursu RPPK.07.01.00-IP.01-18-017/18, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.1 – Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty konkursowe.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia na obszarze powiatu mieleckiego na 2019 rok wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
 8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wniosku z dnia 19 lipca 2018 r.
 9. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Mieleckim za rok szkolny 2017/2018.
 10. Sprawozdanie z kontroli zleconej przez Radę Powiatu Mieleckiego nieprzewidzianej  w rocznym planie kontroli Komisji Rewizyjnej na 2018 r.
 11. Informacja z analizy oświadczeń majątkowych. 
 12. Interpelacje, wnioski, zapytania i oświadczenia Radnych.

OBRADY RADY POWIATU SĄ JAWNE

Przewodniczący
Rady Powiatu Mieleckiego     
Henryk Niedbała

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE