Reklama

Zatrzymany sprawca licznych kradzieży w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymany sprawca licznych kradzieży w Mielcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa miesiące spędzi w areszcie 24-letni mężczyzna, który od lipca tego roku dopuścił się kilkunastu przestępstw kradzieży, przywłaszczeń i włamań. Podejrzany był karany już wcześniej za podobne przewinienia.

24-latek pracując w lokalu w centrum miasta, regularnie podbierał pieniądze z kasy. W lipcu tego roku, użył dopasowanego klucza, wszedł do lokalu z którego w nocy ukradł alkohol.

Policjanci ustalili również, że mężczyzna, aby zdobyć pieniądze wypożyczał z różnych firm sprzęt budowlany i elektronarzędzia. Następnie przedmioty sprzedawał przypadkowym osobom.

24-latek przez kilka miesięcy kradł też perfumy w mieleckich drogeriach, a także drobny sprzęt w sklepach ze sprzętem elektronicznym.

Zebrany materiał dowodowy, zawiadomienia właścicieli sklepów i lokalu gastronomicznego, zabezpieczone monitoringi oraz przesłuchania świadków, pozwoliły policjantom ustalić i zatrzymać sprawcę przestępstw. Okazał się nim 24-letni mielczanin, który został aresztowany 5 grudnia.

Skradziony sprzęt, pieniądze, alkohol i perfumy wycenione zostały przez właścicieli firm na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany. Przyznał się do części zarzutów. Policjanci za pośrednictwem prokuratury złożyli wniosek do sądu o tymczasowy areszt podejrzanego. W ubiegły czwartek została podjęta decyzja w tej sprawie. Zatrzymany spędzi kolejne 2 miesiące w areszcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE