Reklama

Zaprezentuj swój talent w konkursie niepodległościowym

Opublikowano:
Autor:

Zaprezentuj swój talent w konkursie niepodległościowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie ogłosił konkurs on-line pt. „Ludzie i wydarzenia kształtujące Polską historię”. Na zdjęcia i skany plastycznych prac płaskich organizatorzy czekają do 15 listopada. Konkurs przeznaczony jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości wójt gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają do udziału w plastycznym konkursie on-line pt. „Ludzie i wydarzenia kształtujące Polską historię”. - Ten artystyczny sposób pokazania swojego patriotyzmu, umożliwia wszystkim, wyrazić swoją postawę wobec naszej Ojczyzny, historii oraz ludzi i wydarzeń kształtujących Niepodległą. Udział w inicjatywie można traktować jako wyraz tożsamości z Polską, a ujęcie w artystycznym aspekcie będzie hołdem dla tych, których nie ma już dzisiaj z nami, a zawdzięczamy im niezwykle dużo – przekazują organizatorzy.


Główne cele konkursu to upowszechnianie wiedzy historycznej na temat postaci i wydarzeń,  które miały znaczący wpływ na odzyskanie wolności, propagowanie wartości patriotycznych oraz rozbudzenie kreatywności i umożliwienie dzieciom, młodzieży i dorosłym zaprezentowania swojego talentu.


Ze względu na stan epidemii, konkurs odbędzie się on-line. Na zdjęcia i skany plastycznych prac płaskich chorzelowski Ośrodek czeka do 15 listopada. Dla zwycięzców czekają nagrody o patriotycznym charakterze.Warunkiem niezbędnym do udziału w Konkursie jest zapoznanie się z regulaminem >>> DOSTĘPNYM TUTAJ <<<

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE