Reklama

Zapraszamy na dzisiejszą Debatę Wyborczą KORSO. Znamy listę uczestników

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy na dzisiejszą Debatę Wyborczą KORSO. Znamy listę uczestników  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja Tygodnika Regionalnego Korso i portalu Korso.pl organizuje debatę wyborczą kandydatów do parlamentu. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 26 września, o godz. 17.00 w auli uniwersyteckiej w budynku przy ul. Skłodowskiej 4 (szkoła podstawowa nr 7).

Drodzy czytelnicy! 
Dobrze zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest rola mediów lokalnych w przygotowaniu społeczeństwa do wyborów parlamentarnych. Dlatego właśnie wychodzimy z inicjatywą zorganizowania debaty kandydatów na posłów. 

Stawiamy przede wszystkim na kandydatów mieleckich. Zaproszenia na debatę wysłaliśmy do wszystkich zarejestrowanych w naszym okręgu komitetów wyborczych. Debata będzie miała formę otwartą i liczymy na obecność czytelników na tym wydarzeniu. 

Tak jak podczas naszej debaty europejskiej, tak i teraz planujemy zorganizować dla państwa transmisję na "żywo" z tego wydarzenia, z myślą o wszystkich, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć. Produkcję transmisji przygotuje firma "Lajwy z Mielca". 

Partnerem debaty jest Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. 

Jeśli chodzi o zasady debaty, to wstępnie przygotujemy kilka pytań do naszych kandydatów. Każdy z nich będzie miał ograniczony czas na udzielenie odpowiedzi. Będzie też seria zadawania pytań swoim rywalom, a debatę zakończą pytania z sali od czytelników. 

Pytania od czytelników będziemy także zbierać z naszych mediów społecznościowych. Obszerna relacja z debaty znajdzie się na naszym portalu Korso.pl, a także na łamach Tygodnika Regionalnego KORSO.

Przedstawiamy listę uczestników debaty:


1. Prawo i Sprawiedliwość - Fryderyk Kapinos
2. Koalicja Obywatelska - Krystyna Skowrońska

3. PSL Koalicja Polska - Monika Skowrońska - Ziomek
4. Lewica - Kazimierz Gacek
5. Skuteczni P. Liroya-Marca - Artur Mryczko
6. Konfederacja Wolność i Niepodległość - Piotr Fila

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE