Reklama

Zamknięta huśtawka w parku sensorycznym. Wiemy jak zdobyć klucz

Opublikowano:
Autor:

Zamknięta huśtawka w parku sensorycznym. Wiemy jak zdobyć klucz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nowym parku sensorycznym na mieleckiej Starówce jest huśtawka przeznaczona tylko dla dzieci na wózkach inwalidzkich. To jedyna taka huśtawka w Mielcu. Niestety od momentu otwarcia parku korzystały z niej i to niewłaściwie przede wszystkim dzieci zdrowe. Zarządca parku, czyli mieleckie starostwo powiedziało dość i zamknęło huśtawkę na klucz. Wyjaśniamy jak ten klucz zdobyć.

Rodzice i opiekunowie dzieci poruszających się na wózkach mogą pozyskać własny klucz dostępu do huśtawki dla niepełnosprawnych w mieleckim parku sensorycznym. 

Dbając o to, by huśtawka była użytkowana tylko przez osoby, dla których jest przeznaczona, starostwo powiatowe w Mielcu podjęło decyzję o wydaniu własnych kluczy dostępu dla rodziców i opiekunów dzieci poruszających się na wózkach.

CZYTAJ TAKŻE  >>>Kolejne osoby z powiatu mieleckiego zakażone koronawirusem

- Dzięki temu osoby zainteresowane będą mogły korzystać ze sprzętu w pełnym komforcie, w dowolnym czasie – podkreśla zalety tego rozwiązania starosta powiatu mieleckiego Stanisław Lonczak.

Klucze odebrać można w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6,  pokój nr 320 (w godzinach pracy urzędu), po uprzednim okazaniu zaświadczenia o niepełnosprawności dziecka.

Jednocześnie przypominamy, że klucz do huśtawki dla dzieci poruszających się na wózkach dostępny jest także w sąsiadującej z parkiem sensorycznym siedzibie Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mielcu. Klucz może być udostępniony przez portiera w godzinach pracy urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE