Reklama

Zamieszanie z rozkładami jazdy

Opublikowano:
Autor:

Zamieszanie z rozkładami jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 kwietnia zmienił się rozkład jazdy autobusów MKS w Mielcu. Ci, którzy o tym nie wiedzieli, 3 kwietnia byli zdziwieni, że inne godziny kursów autobusów pokazywała strona internetowa, a inne rozpiska na przystankach. - Wielu z nas było zdziwionych, że rozkłady różnią się od siebie - napisał do nas pasażer miejskiego przewoźnika.

- Co się dzieje z rozkładem jazdy MKS? Inny jest na przystankach, a inny w internecie. Wielu korzysta z autobusów, a tu zonk, bo najczęściej jednak sprawdzamy rozkład internetowy, który różni się od tego na przystankach - napisał do nas mielczanin.

O zmianach informowali

Wszystko za sprawą wprowadzonych zmian w kursach. Zaczęły obowiązywać 1 kwietnia. Ponieważ ten dzień wypadł w sobotę, mielczanie korzystający z usług przewoźnika zmiany odczuli dopiero w poniedziałek, 3 kwietnia, jadąc rano do pracy.

- Nowy rozkład został zaktualizowany na wszystkich liniach, w których nastąpiły zmiany - przekazał nam Krzysztof Górski z działu przewozów MKS w Mielcu, dodając, że wszystkie informacje na ten temat zamieszczone były już dwa tygodnie wcześniej na stronie MKS, na przystankach, elektronicznych tablicach z rozkładem jazdy w Rynku, a także na ul. Niepodległości i Wolności. Dodatkowo informacje o zmianach rozkładu jazdy wisiały w autobusach. Pracownik MKS zwrócił jednak uwagę, że zdarzyły się przypadki zrywania wywieszonych tabliczek z rozkładem jazdy. - Te jednak ponownie zostały przez nas uzupełnione - zaznaczył Krzysztof Górski.

Nowości w MPK

Oprócz zmian w godzinach jazdy autobusów, od 1 kwietnia MKS zwiększyło częstotliwość kursowania autobusów na liniach 14, 20, 28, 29. Ponadto uruchomiło linię 20A w soboty i dni świąteczne. Przebiega ona ulicami Jana Pawła, Rynek, Mickiewicza, Niepodległości, Długą, Partyzantów, Wolności, Powstańców Warszawy, Witosa, Majową, do ul. Inwestorów. Mniej przyjemna informacja dotyczy likwidacji linii 32, a do kursów linii K i 27 przewoźnik wprowadził korekty.

Ponadto warto zapoznać się ze szczegółami zmian linii 0, 4, 5, 3, 14, 14A,15, 20, 20A, 24, 28, 29 i 30. Te dostępne są na stronie internetowej mks-mielec.pl

Na święta

Przy okazji świąt wielkanocnych zmieniły się godziny biur obsługi pasażerów. Punkty w Rynku i Osiedlu czynne będą w Wielką Sobotę, 14 kwietnia, w godzinach 7.00 - 14.00. W niedzielę, dzień później, będą zamknięte. W centrum handlowym punkt obsługi klienta otwarty będzie w godzinach 11.00 - 19.00. W niedzielę - nieczynny. Siedziba MKS przy ulicy Moniuszki 12 będzie zamknięta zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE