Reklama

Zamienili się stanowiskami. Bogusław Peret z Maciejem Jemioło

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie:

Zamienili się stanowiskami. Bogusław Peret z Maciejem Jemioło - Zdjęcie główne

Panowie zamienili się funkcjami. | foto AŁ

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W samorządzie powiatu mieleckiego nastąpiły zmiany. Bogusław Peret został wybrany na członka zarządu powiatu. Wypełnił on lukę po tym, jak z tego stanowiska zrezygnował Maciej Jemioło. Zwolnione natomiast przez Bogusława Pereta stanowisko przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów zajął... Maciej Jemioło.

Wszystkich 13 radnych obecnych na dzisiejszej sesji (22 marca) poparło wybór Macieja Jemioło na przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów. Wybór nowego przewodniczącego był konieczny ze względu na rezygnację dotychczasowego szefa komisji Bogusława Pereta – złożoną przez niego w związku z objęciem funkcji członka Zarządu Powiatu Mieleckiego.

Kandydaturę Macieja Jemioło na przewodniczącego komisji zaproponował starosta mielecki Stanisław Lonczak.

- To doświadczony samorządowiec, który w ostatnim czasie pełnił funkcję członka zarządu powiatu. Doskonale zna sprawy budżetu i finansów powiatu. Daje gwarancję, że ta komisja będzie pracowała w sposób merytoryczny – argumentował. 

Radni poparli jego wniosek jednogłośnie. Za wyborem nowego przewodniczącego komisji opowiedziało się wszystkich 13 radnych obecnych na sali obrad. Na sesji nie było radnych z Prawa i Sprawiedliwości. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy