Reklama

Z REGIONU. Udało się rozbić agencje towarzyskie, w tym jedną w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Udało się rozbić agencje towarzyskie, w tym jedną w Mielcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu nadzoruje postępowanie prowadzone przez Centralne Biuro Śledcze Policji dotyczące zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się czerpaniem dochodów z prostytucji.

Na polecenie prokuratora funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 9 osób, które usłyszały zarzuty.  W toku postępowania prokuratorzy ustalili, że grupa działała w okresie od 2017 do 2018 roku na terenie Poznania, Mielca, Rzeszowa i zajmowała się czerpaniem korzyści majątkowych z prostytucji. W toku postępowania przeprowadzano przeszukania biur i lokali w trakcie których zabezpieczano kilkadziesiąt telefonów komórkowych, odręczne zapiski dotyczące świadczenia usług seksualnych i przekazywania pieniędzy.

Wobec Tomasza W. podejrzanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, na wniosek prokuratora Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Postępowanie ma charakter rozwojowy, prokuratorzy nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE