Reklama

Z Regionu. Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej do przesunięcia

Opublikowano:
Autor:

Z Regionu. Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej do przesunięcia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Działa czy nie działa? - to pytanie zadaje sobie część kierowców przejeżdżających trasą objętą odcinkowym pomiarem prędkości w Kolbuszowej Górnej. Wątpliwości odnośnie funkcjonowania pomiaru u niektórych osób pojawiły się po rozpoczęciu prac na drodze nr 9, związanych z budową łącznika "dziewiątki" z drogą wojewódzką na Sędziszów Młp.

Przypomnijmy, że inwestycja zakłada budowę dwóch rond. Jedno, do końca września tego roku, na powstać na wspominanej drodze nr 9 (oznaczone na mapie gwiazdką).

Co do powiedzenia na ten temat ma  Główny Inspektorat Transportu Drogowego? - Informujemy, że w przytoczonej lokalizacji, z powodu wprowadzenia na odcinku pomiarowym zmiany ograniczenia prędkości, urządzenie zostało wyłączone - poinformowało nas w piątek (8 marca) Biuro Informacji i Promocji GITD.  

Jak długo kamery nie będą rejestrować kierowców wjeżdżających i wyjeżdżających z monitorowanego odcinka? - Urządzenia będą wyłączone do zakończenia robót drogowych na wspomnianym odcinku drogi nr 9 - usłyszeliśmy od przedstawiciela GITD. 

Z przekazanych nam informacji wynika również, że z uwagi na przebudowę drogi Główny Inspektorat Transportu Drogowego planuje skrócenie odcinka pomiarowego, który liczy obecnie 3419 metrów. Prawdopodobnie będzie zaczynał się on już za nowym rondem (jadąc w kierunku Rzeszowa) i kończył w dotychczasowej lokalizacji (przy budynku sklepu).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE