Reklama

Z PODKARPACIA. Policja poszukuje mężczyzny, który pobił jedenastoletnią dziewczynkę

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Policja poszukuje mężczyzny, który pobił jedenastoletnią dziewczynkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I na Nowym Mieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej 11-letniej dziewczynki.

Z uwagi na działanie sprawcy rażąco naruszające porządek prawny, prokurator objął czyn ściganiem z urzędu. Publikujemy wizerunek sprawcy. Osoby które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu.

Do zdarzenia doszło 1 października 2018 roku, w godzinach 15.50 - 16.15 w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej, na przystanku MPK Lwowska 03. Nieznany mężczyzna podszedł do oczekującej na przystanku 11-letniej dziewczynki i dwukrotnie uderzył ją ręką w twarz.

Ponieważ sprawca działał publicznie i bez powodu, okazując przez to rażące naruszenie porządku prawnego, nadzorujący postępowanie prokurator objął czyn ściganiem z urzędu. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawcy, który publikujemy poniżej.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę o kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr telefonu 17 858 3824, 17 858 3837 lub z dyżurnym Komisariatu Policji I na Nowym Mieście przy ul. Rejtana 34 tel. 17 858 3810 albo z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 997 lub 112.

Informacje i zdjęcie podała Podkarpacka Policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE