Reklama

Z PODKARPACIA. Młodociani przestępcy ukrywają się przed policją [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Młodociani przestępcy ukrywają się przed policją [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja w całym Podkarpaciu poszukuje kilku młodocianych przestępców. W bazie Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie widnieje 6 nazwisk osób w wieku poniżej 22 lat. Za co są poszukiwani? Sprawdź:

Bartosz Drozdowski pochodzi ze Stalowej Woli. Ma 21 lat, ostatnio zameldowany w Stalowej Woli. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie na podstawie Art. 286 § 1: Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Jeśli masz wiedzę, gdzie Bartosz Drozdowski przebywa, skontaktuj się z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie: ul. Dąbrowskiego 30, telefon: 17 858-23-10, email: dyzurnykwp@podkarpacka.policja.gov.pl

Wiktoria Flak pochodzi z Rzeszowa. Ma 21 lat, ostatnio zameldowana w Rzeszowie. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie na podstawie Art. 178a § 1: Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeśli masz wiedzę, gdzie Wiktoria(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA PRZESTĘPCÓW >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE