Reklama

Z Podkarpacia: Chciał umówić się z dziewczynką. Zamiast niej przyszli policjanci

Opublikowano:
Autor:

Z Podkarpacia: Chciał umówić się z dziewczynką. Zamiast niej przyszli policjanci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkaniec naszego województwa podawał się w sieci za nastolatkę. Dzięki temu udało mu się nawiązać kontakt z mężczyzną, który zaczął składać "dziewczynce" propozycje seksualne. Mężczyzna umówił się z nią na spotkanie, nie wiedział jednak, że tak naprawdę konwersację w sieci prowadził z osobą dorosłą.

Kilka dni temu funkcjonariusze wydziału kryminalnego przeworskiej komendy zostali powiadomieni przez mieszkańca naszego województwa, że namierzył w sieci pedofila. Wyjaśnił, że zalogował się na czacie jako 14-latka. Nawiązał z nim kontakt mężczyzna, który zaczął składać „dziewczynce” propozycje seksualne i dążył do spotkania.

Ponieważ spotkanie zostało umówione w rejonie dworca PKP na ul. Lubomirskich w Przeworsku, dlatego mężczyzna powiadomił o całej sytuacji przeworskich funkcjonariuszy, którzy przygotowali zasadzkę. Zamiast dziewczynki w wyznaczonym miejscu czekali policjanci. 45-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie 45-latkowi zarzutów. Zgodnie z decyzją prokuratora został on objęty policyjnym dozorem. Sąd zadecyduje o jego dalszych losach.


CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE