Reklama

Wystawco, zgłoś swój udział w Dożynkach Województwa Podkarpackiego w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Wystawco, zgłoś swój udział w Dożynkach Województwa Podkarpackiego w Mielcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 26 sierpnia w Mielcu odbędą się Dożynki Województwa Podkarpackiego. Współorganizator wydarzenia, Starostwo Powiatowe w Mielcu, zaprasza wystawców do zgłaszania swojego udziału w tym wydarzeniu.

Dożynki tradycyjnie odbędą się na terenach zielonych przy ulicy Rzecznej w Mielcu. Dla wystawców zostanie udostępniony teren o łącznej powierzchni około 370m². Do współpracy zachęcamy w szczególności: artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, ośrodki kultury oraz firmy i instytucje związane z rolnictwem.

Cena za 1m² wynosi 40 zł. Wystawców zainteresowanych udziałem w Dożynkach Województwa Podkarpackiego w Mielcu prosimy o rejestrację z kartą zgłoszenia oraz dowodem wpłaty za udostępnioną powierzchnię wystawienniczą w terminie do 17 sierpnia 2018 roku, do Biura Promocji i Informacji przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 w poniedziałek w godz. 7:30 - 16:30, wtorek - czwartek w godz. 7:30 - 15:30 i w piątek w godz. 7:30 – 14:30. Karty zgłoszenia oraz dowody wpłaty można również przesłać na adres email [email protected]

Wszelkie pytania proszę kierować do biura Organizatora:
Biuro Promocji i Informacji
pod nr tel.: (017) 78 00 493
email: [email protected]
lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.)

Poniżej pliki do pobrania: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE