Reklama

Wsparcie Urzędu Miejskiego dla lokalnej policji.

Opublikowano:
Autor:

Wsparcie Urzędu Miejskiego dla  lokalnej policji.  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas spotkania w Komendzie Powiatowej Policji wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec przekazał na ręce komendanta KPP Mielec - Jacka Juwy sprzęt, materiały promocyjne i upominki dla dzieci zakupione ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Miejskiej Mielec.

Od kilkunastu lat samorządowe władze Mielca wspierają działalność mieleckich funkcjonariuszy m.in. poprzez zakup urządzeń i sprzętu wspierającego pracę ukierunkowaną na przeciwdziałanie problemom uzależnień na terenie miasta Mielca.

-Nowy sprzęt, to sprawniejsza i wydajniejsza praca funkcjonariuszy, a materiały promocyjne sprawiają, że najmłodsi mielczanie lepiej przyswajają sobie wiedzę na temat bezpiecznego zachowania przekazywaną podczas spotkań z mieleckimi policjantami - powiedział Jan Myśliwiec.

W tym roku zakupione zostały m.in. GPS, drukarki, siatka maskująca, latarki taktyczne
i narkotesty. Przekazane zostały również zawieszki odblaskowe i balony z nadrukiem, które wykorzystywane będą podczas spotkań funkcjonariuszy z uczniami mieleckich szkół
i przedszkoli.

Jak przekazała Agata Ćwięka - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu wartość przekazanego sprzętu i materiałów to dziewięć tysięcy złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE