Reklama

Władysław Kosiniak -Kamysz w Mielcu: "Katyń nie może być zapomniany właśnie przez katastrofę smoleńską" [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Władysław Kosiniak -Kamysz w Mielcu: "Katyń nie może być zapomniany właśnie przez katastrofę smoleńską" [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Leszka Deptułę i inne ofiary katastrofy pod Smoleńskiem wspominał prezes ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz. Prezes ludowców przypominał w Mielcu, że ofiary katastrofy smoleńskiej to ci, którzy chcieli oddać hołd polskim oficerom bestialsko zamordowanym w Katyniu i "Katyń nie może być zapomniany właśnie przez katastrofę smoleńską".

Zwracał uwagę, że to wspomnienie powinno być jednak drogowskazem. Jego zdaniem, zjednoczenie narodu widoczne po katastrofie przetrwało tylko kilka tygodni, tymczasem ci, którzy zginęli udowadniali, że można współpracować ponad podziałami. 

W swojej krótkiej wypowiedzi prezes ludowców nawiązał także do trwającego strajku środowiska nauczycielskiego. Zasugerował, żeby to Rząd zajął się rozpoczęciem rozmów pomiędzy związkami zawodowymi. - Uważam, że to Premier powinien dziś pojechać do nauczycieli i zasiąść z nimi do negocjacji - komentuje Władysław Kosiniak-Kamysz. 

 

Konferencja Władysława Kosiniaka-Kamysza w Mielcu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE