Reklama

WIOŚ w Rzeszowie zmienił strukturę

Opublikowano: sob, 12 sty 2019 11:35
Autor:

WIOŚ w Rzeszowie zmienił strukturę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W wyniku nowelizacji ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska inspektoraty regionalne wejdą w skład Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Od 1 stycznia 2019 r. nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej WIOŚ (na skutek zmiany ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska) - pracownicy wydziałów monitoringu środowiska oraz laboratoriów wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska stali się pracownikami Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.


W związku z tym, informacje o środowisku dotyczące badań środowiskowych realizowanych w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska, w tym funkcjonowania i obsługi stacji monitoringu jakości powietrza z terenu województwa podkarpackiego, realizowane i udostępniane są przez Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska (RWMŚ) i do tego Wydziału należy zwracać się o tego rodzaju informacje.


Telefony kontaktowe oraz adresy e-mail dostępne są na stronie internetowej WIOŚ w Rzeszowie w zakładce: Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska (adres e-mail: [email protected]). Miejsca świadczenia pracy pracowników Centralnego Laboratorium Badawczego i Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska nie ulegają zmianie.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Fred

    Akurat obsługa stacji monitoringu powietrza przeszła pod Kraków :)