Reklama

Weźmy udział w tej publicznej rozprawie!

Opublikowano:
Autor:

Weźmy udział w tej publicznej rozprawie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek, 20 marca, każdy mielczanin będzie mógł wziął udział w publicznej rozprawie administracyjnej dotyczącej zmiany pozwolenia zintegrowanego dla firmy Kronospan.

- Zanieczyszczenia mieleckiego powietrza jest od kilku lat poważnym problemem dla miasta i okolicy, szczególnie w kontekście działalności firmy Kronospan. Jest to ważny społecznie temat, w którym głos każdego mieszkańca jest bardzo mocny i zdecydowany - podkreśla Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

    - Przepisy pozwalają na udział społeczeństwa w tego rodzaju procedurze. Wydanie lub niewydanie pozwolenia zintegrowanego jest dla mielczan bardzo istotne, dlatego w związku z tak dużym zainteresowaniem tym tematem marszałek korzysta z możliwości, jakie dają przepisy i zaprasza mieszkańców do konsultacji.

Publiczna rozprawa, podczas której będzie można przedstawić swoje uwagi i zastrzeżenia, odbędzie się we wtorek, 20 marca, o godzinie 16.00 w sali nr 1 Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu przy alei Niepodległości 7.  

Dlaczego warto pójść? Bo do opinii zgłoszonych przez mieszkańców urząd marszałkowski musi się odnieść w uzasadnieniu decyzji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE