Reklama

Walka o Maksa trwa

Opublikowano:
Autor:

Walka o Maksa trwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maksa i jego rodziców w walce z neuroblastomą – nowotworem niezwykle agresywnym i trudnym w leczeniu - wspierają uczestnicy mieleckiej imprezy biegowej. U małych dzieci wcześnie wykryta i zdiagnozowana choroba zwykle jest uleczalna. Niestety w przypadku Maksa wszelkie dotychczasowe próby leczenia podjęte w Polsce nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Rodzice zostali zmuszeni do szukania rozwiązań za granicą.

W najbliższą niedzielę w godzinach 7:30-13:00 podczas 5 Mieleckiej imprezy Turystycznej (organizator: Mielecki Klub Górski „Carpatia”), która odbędzie się przy parkingu położonym przy drodze Mielec–Rzeszów, tj. parkingu leśnym przy rondzie na skrzyżowaniu drogi Mielec Kolbuszowa z obwodnicą Dębica–Tarnobrzeg obędzie się zbiórka do puszek na leczenie Maksymiliana Jachyma. Serdecznie zapraszamy na tą imprezę biegowo-rowerowo-orientacyjną i do wsparcia zbiórki prowadzonej przez pracowników PZL Mielec zrzeszonych w Charytatywnej Grupie Biegowej.

Chętnych do przyłączenia się do Charytatywnej Grupy Biegowej i prowadzonych przez nią akcji charytatywnych zapraszamy do kontaktu poprzez maila: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE