Reklama

W tym sezonie nie będzie plażowania nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Opublikowano:
Autor:

W tym sezonie nie będzie plażowania nad Jeziorem Tarnobrzeskim  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym sezonie letnim nie będzie plażowania nad Jeziorem Tarnobrzeskim. To wszystko przez trwającą wielką inwestycję, która ma poprawić warunki nad zalewem. Termin zakończenia przebudowy na razie nie jest zagrożony.

o kilku miesiącach budowy zapytaliśmy w tarnobrzeskim urzędzie miejskim, czy wszystkie prace nad Jeziorem Tarnobrzeskim przebiegają zgodnie z planem?

Prace dotyczące projektu rewitalizacji jeziora przebiegają zgodnie z założeniami harmonogramu. Budynki gastronomiczne, budynek dla służb, infrastruktura parkingów jest w trakcie realizacji. Wykonano instalację wodno-kanalizacyjną do budynków. Wykonano wewnętrzne instalacje elektryczne w budynkach przy ulicy Żeglarskiej wraz z przyłączami energetycznymi. Przy ulicy Plażowej wykonano rozbiórkę płyt drogowych. Trwają prace przy zakończeniu robót ciągu teletechnicznego i oświetlenia ulicznego. Trwają roboty ziemne pod wykonanie podłoża drogi oraz zabezpieczenie na tym odcinku wszystkich sieci. Natomiast przy ulicy Żeglarskiej w zakresie robót dotyczących przebudowy drogi trwają prace w zakresie wykonania kanalizacji deszczowej.

- napisał Wojciech Lis, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Tarnobrzegu.

W tej chwili nie ma żadnego zagrożenia, że zakończenie inwestycji będzie opóźnione.

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE