Reklama

W szpitalu w Mielcu wróciły planowe przyjęcia. Jak mają postępować pacjenci

Opublikowano:
Autor:

W szpitalu w Mielcu wróciły planowe przyjęcia. Jak mają postępować pacjenci  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 16 listopada, po ponad miesięcznej przerwie, w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wróciły planowe przyjęcia na wszystkich oddziałach. Pacjenci pytają jak mają teraz postępować.

Tuż przed uruchomieniem planowych przyjęć Zbigniew Torbus, dyrektor szpitala w Mielcu poinformował publicznie, że po odpowiednich przygotowaniach  aktualnie funkcjonują niejako dwie placówki. Jedna dla leczenia pacjentów covidowych i druga, która zajmuje się zapewnieniem dostępu do wszystkich usług lekarskich.
CZYTAJ TAKŻE: Już od 20 lat pan Adam żyje w spartańskich warunkach koło Mielca! Ruszyła akcja pomocy [VIDEO]

Jednocześnie przyznał, że jak wszystkie inne szpitale także mielecki przeżywa ogromne problemy z zapewnieniem personelu medycznego.

Jak uściślił Stanisław Lonczak, starosta powiatu mieleckiego  w ostatnich dniach liczba zakażonych wśród personelu medycznego waha się w okolicach 100 osób i dotyczy wszystkich oddziałów.
 

Mimo tych przeszkód personalnych, zgodnie z tym co zapowiadano planowe przyjęcia wróciły, a nasi czytelnicy pytają  jak mają w tej chwili postępować.

Pierwsze rzecz trzeba mieć skierowanie do szpitala. Co robić dalej zapytaliśmy Anetę Dyka-Urbańska, rzecznika prasowego Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

- Pacjenci ze skierowaniem powinni się skontaktować z danym oddziałem, gdzie uzyskają szczegółowe informacje -  przekazała rzecznik

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE