Reklama

W niedzielę biegi na orientację!

Opublikowano:
Autor:

W niedzielę biegi na orientację!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 8 października na terenie lasów Nadleśnictwa Mielec odbędzie się V edycja popularnej imprezy na orientację pod nazwą Zielony Mielecki Punkt Kontrolny.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia są: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół 1893" a także Mielecki Klub Górski "Carpatia" i Nadleśnictwo Mielec.  Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, które prowadzone są drogą elektroniczną. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest zapoznać się z zapisami regulaminu V Mieleckiego Zielonego Punktu kontrolnego i zaakceptować jego zapisy.

Program:

Godz. 10-11
Zapisy na listy uczestników, wcześniej zgłoszonych osób – parking „Lesiówka” położony przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej nr 875 i wschodniej obwodnicy Mielca.

godz. 11.15 – start biegów na orientację – trasa sportowa,
godz. 11.30 – start biegów na orientację – trasa rodzinna,
godz. 11.45 – trasa rowerowa.

Miejscem startu i mety jest parking „Lesiówka” (w kolejności: rodzinna, sportowa, rowerowa).

Godz. 14:00
Koniec limitu czasu, zakończenie całej imprezy, w miejscu startu oraz rozdanie upominków okolicznościowych wśród uczestników.

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która weźmie na siebie całkowitą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

W celu dokonania zapisu na zawody należy przesłać drogą mailową, na adres [email protected] wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny do pobrania.

Zapisy prowadzone będą do 6 października 2017 r. do g. 14:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE