Reklama

W Mielcu wciąż trwa akcja usuwania azbestu. Znamy termin składania wniosków w 2021 roku

Opublikowano: 15 stycznia 2021 19:16
Autor: JT | Zdjęcie: Fot. UM Mielca

W Mielcu wciąż można składać wnioski o usunięcie wyrobów zwierających azbest, głównie płyt eternitowych z dachów. | foto Fot. UM Mielca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Już dziewiąty rok samorząd Mielca prowadzi akcję darmowego usuwania materiałów zawierających azbest z terenu miasta. W sumie od 2013 roku do końca 2020 r. usunięto 623 tony szkodliwego dla zdrowia azbestu z terenu 448 nieruchomości objętych tą akcją.

Mieszkańcy posiadający „eternitowe” dachy na domach prywatnych, budynkach gospodarczych bądź np. altanach na działkach ogrodowych w dalszym ciągu mogą nieodpłatnie skorzystać z możliwości pozbycia się szkodliwych materiałów azbestowych (odbiór, demontaż oraz transport i utylizacja  materiałów zawierających azbest są  finansowane z budżetu miasta Mielca).

Odpowiednie wnioski  w tej sprawie można pobrać na stronie internetowej www.mielec.pl oraz w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 23 (za KPP Policji) w pokoju 17 (I piętro), a także w biurze podawczym (budynek UM – Żeromskiego 26).

Wypełnione wnioski należy złożyć w budynku UM, ul. Żeromskiego 26 (biuro podawcze). Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr tel. 17 787 42 32.

Wnioski można składać do 30 września 2021 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.