Reklama

W Mielcu brakuje toalet publicznych! Interweniują nasi czytelnicy

Opublikowano:
Autor:

W Mielcu brakuje toalet publicznych! Interweniują nasi czytelnicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie Mielca brakuje publicznych toalet. A te, które stoją, są zamknięte lub znajdują się w stanie nieodpowiadającym dzisiejszym standardom.

O takim "ludzkim" problemie na poprzedniej sesji rady powiatu dyskutowali radni. W tej sprawie głos zabrał radny powiatowy Michał Duszkiewicz, który stwierdził, że nie ma gdzie skorzystać z toalety. Pytał władze powiatowe, czy nie ma możliwości wybudowania takich miejsc na miarę XXI wielu. - Nie chodzi o jakiś toi toi, tylko o solidną ubikację – mówił radny.

Starosta Zbigniew Tymuła potwierdził, że to słuszna i trafna uwaga, gdyż na terenie miasta brakuje takich miejsc. - Zwrócimy się do urzędu miasta, aby powstały takie punkty, gdyż to miasto dysponuje gruntem pod ewentualną budowę – mówił starosta.

Szybko sprawdziliśmy najbardziej popularna toaletę na starówce przy ulicy Lelewela. I co? Miejsce wokół niej jest ogrodzone taśmą, a sama toaleta jest zamknięta. Podobno tak jest od kilku tygodni. Spotkana przypadkowo kobieta mówiła, że tak być nie powinno i dodaje, że jak toaleta była czynna i chciała niej skorzystać, to po otwarciu drzwi osłupiała. W toalecie spał jakiś pijak.

Tak więc problem jest. Mamy nadzieję, że słowne deklaracje zamienią się w czyny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE