Reklama

Unikalnie w skali kraju

Opublikowano:
Autor:

Unikalnie w skali kraju - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Mielcu powstaje Klub Ciągłego Doskonalenia Mielczanie.PL. - Zakresem jego działalności można by obdzielić parę stowarzyszeń i fundacji - relacjonuje pomysłodawca Łukasz Przybyło.

Idea powstania klubu wynika z potrzeby ciągłego szerzenia wiedzy i umiejętności mieleckich aktywistów, zwłaszcza jeżeli chodzi o umiejętności interpersonalne, przywódcze i znajomość zarządzania projektami.

- Drugą kwestią jest integracja liderów lokalnych społeczności z poszczególnych gmin powiatu mieleckiego i samego Mielca, żeby współdziałając, mogli tworzyć dobre projekty dla społeczeństwa - zaznacza Łukasz Przybyło. Chciałby też, aby dzięki klubowi środowiska gminne i powiatowe integrowały się ze sobą.

- Mimo że w powiecie mieleckim jest ponad 350 organizacji pozarządowych, to często, zwłaszcza te mniejsze, nie umieją sięgać po różnego rodzaju fundusze, nieraz brakuje im elementarnej wiedzy dotyczącej zarządzania projektami. Chcielibyśmy temu przeciwdziałać - opowiada pomysłodawca klubu.

Właśnie trwa rekrutacja do klubu. Jego członkiem może zostać każdy, kto czuje potrzebę poszerzania swojej wiedzy i umiejętności lub dzielenia się swoją wiedzą z innymi. - W szczególności zachęcamy do tego lokalnych liderów społecznych, ludzi młodych, którzy pragną wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy, managerów projektów, osoby, które chcą objąć lub obejmują stanowiska liderskie albo kierownicze w jednostkach samorządowych, firmach prywatnych, i przede wszystkim ludzi, dla których dobro Mielca i powiatu mieleckiego jest istotnym wyznacznikiem ich działań - zaprasza w progi klubu Przybyło. Zdradza, że w zaledwie dwa tygodnie rekrutacji na Facebooku już udało się pozyskać 9 trenerów i 8 ekspertów do realizacji projektów pozwalających uzyskać fundusze unijne oraz eksperta od spraw statutowych stowarzyszeń.

Dodatkowe informacje na temat tworzącego się klubu można uzyskać pod adresem mailowym pomysłodawcy [email protected] lub na fanpejdżu klubu facebook.com/KCDMielczaniePL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE