Reklama

Udany rok dla Ośrodka Zdrowia w Borowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UG Borowa

Udany rok dla Ośrodka Zdrowia w Borowej - Zdjęcie główne

Pracownicy Gminnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Borowej wraz z posłem na Sejm RP Fryderykiem Kapinosem i władzami samorządowymi gminy podsumowali miniony rok. Jest również pomysł na dalszy rozwój placówki. | foto UG Borowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek miało miejsce noworoczne spotkanie pracowników Gminnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. prof. Klemensa Skóry w Borowej z udziałem posła na Sejm RP Fryderyka Kapinosa i władz samorządowych.

Na spotkaniu zostało podsumowane całoroczne funkcjonowanie ośrodka zdrowia oraz działających w nim poradni (kardiologicznej i ginekologicznej). Omówiono bieżącą działalność zakładu oraz zaprezentowano ambitne plany na przyszłość - więcej szczegółów kierownictwo ośrodka zdrowia i władze gminy przekażą w najbliższym czasie.

Rozwój służby zdrowia w gminie Borowa jest wcielany w życie. W styczniu ubiegłego roku gmina przekazała działkę pod budowę nowej podstacji mieleckiego pogotowia. Również w ubiegłym roku budynek Ośrodka Zdrowia w Borowej został wewnątrz wyremontowany. W przychodni przyjmują lekarze podstawowej opieki zdrowotnej. Funkcjonuje tam również poradnia położniczo-ginekologiczna, a od 1 czerwca 2022 roku działa także poradnia kardiologiczna, posiadająca umowę z NFZ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy