Reklama

Tygodniowa kronika policyjna

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu?

Włamał się
Nieznany sprawca, zrywając zamek w drzwiach wejściowych, włamał się do środka domku letniskowego w Szydłowcu, skąd ukradł piec typu koza i elementy miedziane pompy wody. Straty oszacowano na 2,5 tysiąca złotych. Czynności wyjaśniające okoliczności włamania prowadzi KPP w Mielcu.

Mielczanin Roku 2016

Kradzież roweru
Ktoś dokonał kradzieży roweru górskiego z klatki schodowej przy ulicy Warneńczyka w Mielcu. Taką informację otrzymali funkcjonariusze z KPP w Mielcu. Wartość skradzionego roweru to około tysiąca
złotych.

Niszczą samochody
Policjanci po raz kolejny otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia samochodu. Tym razem porysowana została powłoka lakiernicza samochodu marki Peugeot. Straty oszacowano na prawie 1,5 tys. złotych.

13 poprzebijanych opon
Mieleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o przebiciu opon aż 13 samochodów znajdujących się na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Wyspiańskiego. Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Straty na szkodę właścicieli to ponad 8,6 tys. złotych.

Nic nie ukradł
W ubiegły wtorek nieznany sprawca włamał się do mieszkania w bloku przy ulicy Pisarka w Mielcu. Mieszkająca tam kobieta, która padła ofiarą włamania, twierdzi jednak, że nic nie zginęło. Sprawca przeszukał jedynie szafki i pomieszczenia.

Tym razem ukradł
W piątek doszło do kolejnego włamania, tym razem do mieszkania w bloku przy ulicy Warneńczyka. Sprawca ukradł złotą biżuterię, ładowarkę do telefonu, 150 euro i 200 złotych. Łączna wartość zrabowanych przedmiotów to 2,8 tys. złotych. 

Informacje przekazała mł. asp. Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE