Reklama

Tygodniowa kronika policyjna 24/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna 24/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu?

Kradzież metalowych elementów
Policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś ukradł metalowe elementy konstrukcyjne z terenu placu, gdzie trwają prace rozbiórkowe budynków. Wartość skradzionych rzeczy to około 5 tysięcy złotych. Mieleccy policjanci odnaleźli skradzione przedmioty w jednym ze skupów złomu. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch z trzech sprawców kradzieży.

Kradną portfele
W  ubiegłym tygodniu 76 - letnia kobieta powiadomiła policję o kradzieży portfela wraz z pieniędzmi. Kobieta straciła 540 zł oraz kartę bankomatową. Złodziej ukradł jej portfel z niezamkniętego samochodu, który zaparkowała na parkingu przy sklepie.
Do kolejnej kradzieży doszło w miniony czwartek. Tym razem ofiarą padła 72-letnia kobieta, która powiadomiła o kradzieży portfela, w którym znajdowało się 330 zł i dowód osobisty. Do kradzieży doszło, gdy wsiadała do autobusu.

Kradzież rowerów
W miniony piątek doszło do kradzieży dwóch rowerów (spiętych jedną linką). Jednoślady warte były 600 i 800 zł.
Podobne zdarzenie miało miejsce w sobotę na ulicy Kochanowskiego w Mielcu. Tym razem skradziony rower wart był 1000 zł.

Niszczą samochody!
Mieszkanka Rzeszowa powiadomiła mieleckich policjantów o uszkodzeniu jej pojazdu marki Seat. Do zdarzenia doszło na parkingu przy jednej z mieleckich galerii. Gdy kobieta wyszła ze sklepu, zastała urwane prawe lusterko i tylną wycieraczkę. Wartość poniesionych przez nią strat oszacowana została na około 1130 zł. Policjanci otrzymali również zgłoszenie dotyczące uszkodzenia samochodu marki Renault. Zniszczeniu uległy elementy karoserii o wartości 10 tysięcy złotych. Do uszkodzenia pojazdu doszło na ulicy Jagiellończyka. Sprawca ostrym narzędziem przejechał po tylnej szybie i powłoce lakierniczej samochodu Alfa Romeo. Oszacowane straty to prawie 1000 zł. Podobną sytuację zauważyła kobieta, która złożyła na policji zawiadomienie  o uszkodzeniu  samochodu marki Audi. Ktoś  porysował powłokę lakierniczą drzwi oraz pokrywy silnika. Straty wynoszą około 1500 zł. Policjanci z KPP w Mielcu prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawach.
 
Informacje przekazał st. sierż. Marek Opiela. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE