Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 31/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 31/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wicestarosta na dyrektora, wiceprzewodniczący na wicestarostę, prezes na dyrektora, członek zarządu na prezesa - karuzela stołków w naszym powiecie mknie pełną parą.

Mieleckie VIP-y (z ang. very important person - bardzo ważna osoba) zmieniają stanowiska jak rękawiczki. Tu nikt nie może zostać pokrzywdzony (chyba że nie ma poparcia aktualnych decydentów). Przed wyborami każdy chce zająć jak najbardziej dogodne dla siebie stanowisko.

 

Rekordowe Podkarpackie Pokazy Lotnicze
- Trzeba się utrzymać w szyku i polecieć równo. Dzisiaj jest dość turbulentne powietrze, jest gorąco, więc lot nie będzie łatwy - tak tuż przed lotem mówili piloci z Fundacji Biało-Czerwone skrzydła. Prawie 40 tysięcy osób podziwiało pokazy lotniczych gwiazd. Zobaczyliśmy F16, black hawka, Baltic Bees, Artura Kielaka i wielu innych pilotów akrobacyjnych.

 

Obwodnica znów niebezpieczna
Zderzenie busa z osobówką na mieleckiej obwodnicy wyglądało bardzo groźnie. Bus przewrócił się na bok. Wewnątrz auta była czwórka niepełnosprawnych.

 

Śmierć motocyklisty
Dwa wypadki z udziałem motocyklistów - to bilans ostatniego tygodnia. Niestety, jeden z nich okazał się tragiczny.

 

Lotnicy świętowali
Wielka zamkowa feta na dziedzińcu Perły Renesansu. Spotkanie wielu pokoleń lotników i kontrahentów PZL-u. Koncert i wspólna zabawa. Tak w największym skrócie wyglądało uroczyste 80-lecie mieleckiego przemysłu lotniczego.

 

Uratował borsuka
Dużo szczęścia dopisało borsukowi, który włożył łeb do metalowej puszki po farbie. Uratował go Artur Świder, leśniczy Nadleśnictwa Tuszyma, który zauważył w rowie przewracające się zwierzę. Gdyby nie on, borsuk najprawdopodobniej mógłby nie przeżyć.

 

Wszystko, by pomóc rodzinie
Specjaliści biją na alarm, bo cięgle przybywa osób mających problemy z przemocą w rodzinie. Problem dostrzegł Urząd Miejski w Mielcu, który rusza z działaniami mającymi pomóc wszystkim, którzy znają ten problem.

 

Ratujmy świat Gabrysi
Jest światełko w tunelu! Niemieccy lekarze zakwalifikowali Gabrysię Nawrot z Padwi Narodowej do leczenia operacyjnego. Potrzeba dwustu tysięcy złotych, żeby zorganizować leczenie dziewczynki. Czas ucieka.

Popołudnie z...Maksymilianem Banaszewskim
Przychodził do Mielca z łątką piłkarza na dorobku. Młodego, który ma jeszcze czas i może spokojnie zająć miejsce na ławce rezerwowych. Jednak już pierwsze mecze pokazały, z jakim talentem mamy do czynienia. Maksymilian Banaszewski nie pukał do drzwi podstawowego składu Stali Mielec, on je po prostu wyważył.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE