Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 28/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 28/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najnowsze doniesienia mówią już o 146 pielęgniarkach przebywających na zwolnieniach lekarskich. Tymczasem dyrektor szpitala Leszek Kwaśniewski zgłasza tę sprawę do prokuratury, a ta zleca policji przesłuchanie ponad 70 sióstr.

Pijane 14-latki
W ubiegłym tygodniu mieleccy policjanci otrzymali dramatycznie brzmiące zgłoszenie. Dwie nieprzytomne dziewczyny leżały na klatce schodowej w jednym z mieleckich bloków. Na miejsce niezwłocznie wezwane zostało pogotowie ratunkowe i policja.

Nie mamy wstępu do schroniska
Mieleccy wolontariusze poczuli się dotknięci, gdy pewnego dnia na bramie mieleckiego schroniska dla zwierząt pojawił się zakaz wstępu osobom niepełnoletnim. Większość osób, która bezinteresownie pomaga czworonogom, nie skończyła 18 lat. Opieka nad zwierzętami stała się więc dla nich niemożliwa.

Prezydent za kierownicą melexa
Prezydent Andrzej Duda odwiedził mielecką firmę Melex. Wizyta odbyła się przy okazji pobytu głowy państwa na Podkarpaciu.

Jan Myśliwiec powalczy o fotel prezydenta
Zaskoczenia nie było. Stowarzyszenie "Razem dla Ziemi Mieleckiej" postanowiło przyznać status kandydata na prezydenta Mielca Janowi Myśliwcowi. Jak przyznają członkowie Stowarzyszenia - to dobra kandydatura, bo Myśliwiec gwarantuje kontynuację rozwoju miasta, jaką miał śp. prezydent Daniel Kozdęba.

Sąd skazał Józefa Smacznego
Znamy wynik głośnej sprawy sądowej, jaką wytoczył radny powiatowy Marek Kamiński swojemu koledze z rady, Józefowi Smacznemu. Poszło o publiczne oskarżenie, że Kamiński miał zmusić personel SOR-u do skorzystania z karetki jako transportu do rzeszowskiego szpitala.

"Mielecki incydent" w WOT
27 maja w Mielcu żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z Podkarpacia złożyli przysięgę. Po tym wydarzeniu dowódca brygady, płk Arkadiusz Mikołajczyk, stracił swoje stanowisko. Zaprosił bowiem tylko byłego już wtedy szefa MON, Antoniego Macierewicza. Pominął natomiast obecnego - Mariusza Błaszczaka.

Wadowice Górne -Ile zarobi wójt?
Po ogólnopolskiej obniżce wynagrodzeń samorządowców Jerzy Kos, wójt gminy Wadowice Górne, zarobi więcej... o 6 zł brutto.

Uczcili pamięć o tragicznie zmarłych piłkarzach
Na błoniach za Hotelem Polskim odbył się II Memoriał "5 Chłopaków ze Stali". W ten sposób uhonorowano pamięć o piłkarzach, którzy zginęli w tragicznym wypadku samochodowym 26 marca 2016 roku.

 

Popołudnie z...
Tomaszem Sondejem
W PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych nie ma drugiego trenera, który wychował tylu zawodników grających na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Dziś jest ich dziewięciu, a za kilka lat będzie pewnie jeszcze więcej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE