Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 47/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 47/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika. Jest źle, a ma być jeszcze gorzej. Kolejki do lekarzy specjalistów są dramatycznie długie, a poczekalnie pękają w szwach. Zbliża się koniec roku, to najgorszy okres dla osób chcących skorzystać z konsultacji lekarskiej.

Radny przed sąd

Czy słowa radnego Mariusza Kawalca zaprowadzą go przed sąd? Wszystko na to wskazuje, bo sołtys Chorzelowa, Krzysztof Jachyra, zapowiedział, że jest zmuszony szukać sprawiedliwości w sądzie. 

 

Progu nie będzie

Samochody jadą tak szybko, że wypadają z drogi i lądują na pobliskich domach i w lesie. Nic nie daje postawiony przy ulicy Iwaszkiewicza w Mielcu znak: ograniczenie do 40 km na godzinę. 

Sprawca dewastacji zatrzymany

Policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia murawy boiska w Rzędzianowicach. Mężczyzna przyznał się do tego czynu.

Uwaga! Kradną rowery!

W ubiegłym tygodniu doszło do kradzieży kilku rowerów górskich. Wszystkie zniknęły z klatek schodowych znajdujących się niedaleko siebie bloków na osiedlu Lotników w Mielcu. 

Trwa maraton spotkań urzędników z mieszkańcami 

Armia urzędników i wiceprezydenci przez cały tydzień spotykali się z mieszkańcami a osiedlach. To ostatni moment, żeby zebrać propozycje, które być może zostaną zapisane w uchwale budżetowej miasta na przyszły rok. 

Dwie strony medalu - opinie ekspertów

Nasi felietoniści analizują inwestycje, które realizowało miasto i powiat mielecki. W tym tygodniu teksty przygotowali: Marcin Serafin, Andrzej Skowron, Mikołaj Skrzypiec i Joanna Rębisz

Naszą nową rubrykę doceniło Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i opisało ją na swojej stronie. Zobacz

Mielec pójdzie śladem Grecji?

Specjalnie dla czytelników Korso pracownicy naukowi Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania przygotowali analizę budżetu miasta Mielca z uwzględnieniem zadłużenia. 

Monika zdobyła show-biznes

Lalki przez nią wymyślone podbijają świat. Jej twórczością zainteresowały się osoby z pierwszych stron gazet. O pasji, która stała się sposobem na życie, rozmawiamy z Moniką Krawiec z Chorzelowa.

Popołudnie z ... Elizą Rusin

Eliza to typ instruktora, który ciągnie za sobą tłumy. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, zaraża optymizmem wszystkich dookoła. Ludzie ją uwielbiają, co udowadniają liczną obecnością na zajęciach. 

JEDYNKA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE