Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 1/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 1/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego Korso. Dyrektor mieleckiego szpitala ma zamiar zwolnić szefową związku zawodowego pielęgniarek. Taka wiadomość zaskoczyła załogę tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

SZOPKA NOWOROCZNA

Szanowni Panowie, zacne Białogłowy, przyszedł wyczekiwany roczek całkiem nowy. Czyli humorystycznie i do rymu, o tym co wydarzyło się w minionym roku, i o tym co może przynieść 2018. 

PLEBISCYT SPORTOWY

Trwa plebiscyt, w którym Czytelnicy Tygodnika Korso wybierają 10 najpopularniejszych sportowców Mielca 2017 roku, a także Trenera Roku i Talent Roku. Czekamy na Państwa kupony i SMS-y. 

KRONOSPAN UKARANY

Prawie 39 milionów złotych to wysokość kary, jaką nałożył Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na mielecki zakład Kronospan. 

PLUSY I MINUSY

Kto ze znanych osób zasłużył w 2017 roku na plusa, a kto na minusa? Spróbowaliśmy oceniać osoby publiczne i instytucje z naszego regionu. Przeczytaj nasz subiektywny ranking. 

CZERWONO - SREBRNE NOWOŚCI

Będą wyposażone w klimatyzację, system monitoringu, WiFi, gniazda USB, Mowa o dwóch nowych autobusach MKS, które wkrótce wyjadą na mieleckie ulice. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE