Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 08/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 08/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To urządzenie uratowało życie jednej z pacjentek mieleckiego szpitala, która miała rozległy zawał serca. V Oddział Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii Polsko-Amerykańskich Klinik Serc w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu właśnie powiększył się o jeden z najnowocześniejszych angiografów dostępnych na rynku.

 

 

Rozmawiamy z Marszałkiem Podkarpacia o mieleckim powietrzu!

O tym, czy marszałek może zamknąć Kronospan i kto będzie pełnił obowiązki prezydenta, z Władysławem Ortylem rozmawia Katarzyna Sobieniewska – Pyłka.

Melina w środku miasta!

- Pijacy urządzili sobie 24 - godzinną melinę, gdzie używają wulgaryzmów i załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne - pisze nasz czytelnik. Mało tego, jak poinformowała nas osoba prosząca o anonimowość, w pomieszczeniu za mieleckim kioskiem grupki osób urządzają sobie orgie i grają na znajdujących się tam nielegalnych automatach.

Co dalej z mieleckim Tesco?

23 lutego rozpoczną się kolejne zwolnienia grupowe w sieci sklepów Tesco. Pracę w skali kraju straci 600 osób, a wszystko przez zamknięcie 18 placówek, z czego trzy znajdują się na Podkarpaciu.

Siostry spomiędzy bloków

Siostry ze Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego już od 33 lat pomagają w duszpasterstwie na terenie parafii Ducha Świętego na osiedlu Lotników. Kim są? Jak pracują i dlaczego warto je poznać?

Popołudnie z .....Anną Kicior
Kiedyś zawodniczka Stali Mielec, Radomki Radom i Stali Bielsko – Biała. Dzisiaj sędzia i kapitan podkarpackiej drużyny arbitrów siatkarskich. Anna Kicior z siatkówką nie rozstała się ani na moment. Do mieleckiej Stali przyszła pod koniec lat 80. Na przeprowadzkę namówił ją nie kto inny jak trener Roman Murdza, który tak jak ona przeniósł się tu z Radomia. W Mielcu zdobyła łącznie pięć medali, cztery brązowe i jeden srebrny, kończąc ostatecznie karierę w 2007.

Post w ukryciu
W Kościele katolickim rozpoczął się Wielki Post. Jego istotą jest duchowe ćwiczenie, które ma doprowadzić do wewnętrznej i zewnętrznej przemiany człowieka. O istocie postu rozmawiamy z s. Dominiką Jasińską SSpS z mieleckiego klasztoru sióstr misyjnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE