Reklama

Trwa nabór na rachmistrzów spisowych. Wiemy ile zarobi rachmistrz w 2021 roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Trwa nabór na rachmistrzów spisowych. Wiemy ile zarobi rachmistrz w 2021 roku - Zdjęcie główne

foto Fot. Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 1 kwietnia – 30 czerwca 2021 roku w Polsce odbędzie się Narodowy Spis Powszechny. Miasto Mielec i gminy powiatu mieleckiego rozpoczęły nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. Wiemy ile zarobi rachmistrz w 2021 roku.

Jak informowaliśmy już wcześniej termin składania ofert  na rachmistrzów spisowych to 1 - 9 lutego 2021 r. Oferty możemy złożyć osobiście w siedzibach poszcególnych urzędów miast i gmin  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na skrzynkę e-mailową danego urzędu, platformy ePUAP albo operatora pocztowego (w tym m.in. Poczty Polskiej, firm kurierskich)

Ze szczegółowymi zasadami i warunkami składania ofert na rachmistrza spisowego należy się zapoznać na stronach urzędów, które ogłosiły już odpowiednie nabory.

Jakie warunki powinien spełniać kandydat na rachmistrza spisowego


• mieć ukończone 18 lat,
• cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
• posiadać co najmniej średnie wykształcenie,
• posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie,
• nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Do  głównych zadań rachmistrza spisowego  będzie należało przeprowadzenie wywiadów bezpośrednich lub telefonicznych w zależności od aktualnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19 z wykorzystaniem urządzenia mobilnego wyposażonego z zainstalowaną aplikacją formularzową.

Ile zarobi rachmistrz?

Swoją pracę rachmistrzowie  będą wykonywać w oparciu o umowę zlecenie, którą podpiszą z dyrektorem urzędu statystycznego – jako zastępcą wojewódzkiego komisarza spisowego.

Ich wynagrodzenie  zależeć będzie od formy zebrania informacji. Za każdy wywiad bezpośredni z osobą spisywaną będzie to 7 zł brutto a za przeprowadzony wywiad telefoniczny - 4 zł brutto.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy