Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że zawody zostaną rozegrane w nowym terminie, tj. 5 listopada o 17:00 (środa) o godzinie 17:00. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport. Spotkanie pierwotnie było zaplanowane na poniedziałek, 3 listopada, ale ze względu na obfite opady deszczu decyzją sędziego Mateusza Jendy zostało przełożone.
Stal zagra w tym spotkaniu o przełamanie fatalnej serii porażek, która wynosi w tym momencie sześć spotkań. W międzyczasie drużyna z Mielca odpadła także z rozgrywek STS Pucharu Polski. Wyeliminowała ich właśnie Puszcza Niepołomice, która 23 września wygrała w Mielcu 2:1.
Środowe starcie będzie miało duże znaczenie dla układu tabeli. W przypadu zwycięstwa mielczanie zrównają się punktami z drużyną Tomasza Tułacza i wyjdą ze strefy spadkowej. W kadrze drużyny z Podkarpacia znajdą się wracający po pauzie za kartki: Piotr Wlazło i Paweł Kruszelnicki.
Komentarze (0)