Reklama

[TRASY] Jak dojechać na cmentarz na Wszystkich Świętych?

Opublikowano:
Autor:

[TRASY] Jak dojechać na cmentarz na Wszystkich Świętych? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z dniem Wszystkich Świętych wiążą się, jak co roku, utrudnienia komunikacyjne. Korki, brak miejsc parkingowych i zmiany organizacji ruchu – na to 1 listopada muszą przygotować się mielczanie odwiedzający groby bliskich.

- Urząd miejski i jego służby są w trakcie organizowania miejsc parkingowych na istniejącym utwardzonym terenie oraz na części trawiastej przylegającej do terenów cmentarza komunalnego. W tym roku w odróżnieniu do lat ubiegłych Gmina Miejska Mielec nie otrzymała zgody od Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich na zamknięcie obwodnicy miasta i zorganizowanie tam parkingu dla samochodów. Udzielone zostało jedynie pozwolenie na parkowanie wzdłużne na poboczu drogi pod warunkiem kierowania ruchem przez odpowiednie służby tj. policję i straż miejską – przekazała nam Anna Karwacka, kierownik Biura Promocji i Informacji Urzędu Miasta.

Bezpłatne kursy autobusowe

1 listopada zorganizowane będą bezpłatne kursy autobusów MKS na cmentarz komunalny. Miejska Komunikacja Samochodowa w Mielcu w celu usprawnienia organizacji ruchu autobusów we Wszystkich Świętych na podstawie decyzji  prezydenta Mielca uruchomi siedem linii specjalnych oznaczonych literą „S”. Przewóz pasażerów liniami „S” będzie bezpłatny.

- W związku z tym zachęcamy i zwracamy się do wszystkich mieszkańców chcących w tym dniu udać się na cmentarz komunalny, by z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych korzystali z darmowej komunikacji miejskiej. Doświadczenie lat ubiegłych pokazuje, że, korzystając z bezpłatnej linii „S”, będzie można w sposób łatwy, szybki, bezpieczny i komfortowy odwiedzić groby swoich bliskich – dodaje Anna Karwacka.

Godziny odjazdów autobusów linii:
- Linia „S-1” z ul. Legionów do Cmentarza Komunalnego
- Linia „S-1” z Cmentarza Komunalnego do ul. Legionów
- Linia „S-2” z Os. Lotników (ul. Pisarka) do Cmentarza Komunalnego
- Linia „S-2” z Cmentarza Komunalnego do Os. Lotników
- Linia „S-3”
- Linia „S-4”
- Linia „S-5”
- Linia „S-6”
- Linia „S-4”
w 43 numerze Korso.

Poniżej publikujemy pełne trasy bezpłatnej linii autobusowej w Mielcu na 1 listopada.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE