Reklama

To już pewne! Nie będzie Aviatora!

Opublikowano:
Autor:

To już pewne! Nie będzie Aviatora! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ... będzie Navigator. Nowy właściciel galerii przy Powstańców Warszawy zdecydował o zmianie nazwy największego obiektu handlowego w Mielcu.

Do lutego 2016 roku galeria Aviator była własnością legnickiej firmy Rank Progress, ale inwestycja została sprzedana firmie Pergranso - sieci hipermarketów E.Leclerc za sumę ponad 67 milionów zł.

Transakcja była wynikiem problemów, jakie pojawiły się w 2015 roku. Wstrzymano wówczas prace na terenie budowy i przyległej ulicy. Ostatecznie naprawy "rozgrzebanej" jezdni podjął się Urząd Miasta Mielec.

Co dalej?
Mielecka galeria zajmuje teren ponad 8 hektarów, sam parking pomieści 1100 samochodów. Komercjalizacja obiektu, czyli wynajęcie powierzchni handlowej obiektu wielu przedsiębiorstwom  handlowym i usługowym, leży w rękach firmy Master Management. Ona odpowiada za to, jakie marki pojawią się w galerii na Smoczce. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że będą to m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, House, Smyk, Pepco, RTVEuroAGD, Martes Sport, Orsay, KFC, Big Star, CCC, Deichmann, Orange, Kubenz, empik, Home&you, Giacomo Conti, H&M i Hebe.

Nowy właściciel uznał, że lepszą nazwą dla największego w regionie obiektu handlowego będzie Navigator, a nie Aviator. Początkowo mówił również, że otwarcie galerii planowane jest na wrzesień tego roku. Dziś już wiemy, że będzie to miało miejsce, jak informują branżowe portale, 16 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE