Reklama

To był niezwykły wieczór dla pań

Opublikowano:
Autor:

To był niezwykły wieczór dla pań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak dotknąć dalekiej i odległej kultury, nie wyjeżdżając z rodzinnej miejscowości? Przekonali się o tym mieszkańcy gminy podczas specjalnego koncertu piosenki francuskiej, przygotowanego przez grupę "Pasjonata" z GOK w Padwi Narodowej.

W niedzielę, 12 marca, Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej zamienił się w jedną z paryskich kamienic. To tam przez cały weekend, 11 i 12 marca, odbywała się premiera spektaklu pt. "Chanson D`Amour", przygotowanego specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W sobotę, 11 marca, władze gminne już po raz piąty zaprosiły najaktywniejsze kobiety do wspólnego świętowania. Uroczystość otworzyli dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Józef Durda, wraz z przewodniczącym rady gminy Januszem Bikiem i wójtem Robertem Plutą. 

Nie zabrakło wielu ciepłych słów i podziękowań skierowanych do żeńskiej części widowni, a także życzeń składanych przy symbolicznej lampce szampana oraz kwiatów wręczonych każdej z pań. Słodki tort i miła atmosfera towarzyszyły gościom również podczas przedstawienia. Na scenie pojawiły się eleganckie damy i szykowni panowie, spędzający wolne chwile w paryskiej kawiarni przy lampce Beaujolais. 

Wspomnienia z lat młodości snute były w takt najpiękniejszych francuskich piosenek o miłości: Sour le Ciel de Paris, La Vie en Rose, C`est si bon, Comment Ca Va, Pour un Flirt, Et si tu nexistais pas, Milord, Aux-Champs-Elysees, Gigi L Amoroso, For me formidable, Cabaret i wielu innych. Po raz drugi spektakl został wystawiony w niedzielę,  12 marca. 
 
Więcej w 12 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE